Bliuzo dvikova: Lietuva – JAV (koncertas)

 
Kas
Bliuzo dvikova: Lietuva – JAV (koncertas)
When
Ketvirtadienis, kovo 18, 2010
19:00 - Amžius neribojamas Buy Tickets
Where
Kalvarijų g. 85
Vilnius, Lietuva
Other Info
„Bliuzo dvikova: Lietuva – JAV“ su lietuvišku džiazo žvaigždžių siurprizu


Dėmesio! Šis pranešimas skirtas aistringiausiems bliuzo gerbėjams!!! 2010 m. kovo 18 d. Vilniuje, klube “New York” įvyks “Bliuzo dvikova: Lietuva – JAV”. Pristatome dvikovos dalyvius:

Mėlynajame ringo kampe - Lietuvai atstovaujantis naujas projektas, kurį jo dalyviai įvardina taip: šiuolaikinis miesto orkestras „Groove LT“. Tai bus debiutinis šio kolektyvo pasirodymas. Tačiau jį iškart galima pavadinti sensacingu vien dėl to, kad bliuzo standartus iš pasaulinio aukso fondo atliks ryškiausios Lietuvos džiazo žvaigždės – Petras Vyšniauskas, Arkadijus Gotesmanas, Vladimiras Kaplanas ir kiti. Plačiau apie šį kolektyvą bus pranešta netrukus.

Raudonajame ringo kampe - JAV atstovaujanti tamsiaodė dainininkė Sharrie „The Princess of Rockin' Gospel Blues“ Williams su grupe „The Wiseguys“. Sharrie Williams muzikos ir dainavimo stiliaus formavimuisi didžiausią įtaką tyrėjo KoKo Taylor, Etta James, Pattie Labelle, Aretha Franklin ir Billie Holiday kūryba. Bet tuo pat metu dainininkės stilius yra visiškai individualus, priverčiantis klausytojus kartu su ja išgyventi tai, apie ką dainuojama. Ji turi nepaprastą savybę priversti klausytoją įsijausti ir pajusti, kiekviena atliekama nata gali priversti šokti, verkti, juoktis. Jos balsą galima pavadinti emociniu kokteiliu, kuriuo turite galimybę skanauti visą koncertą. “Aš mėgtu tai, ką aš darau. Galiu koncertuoti penkiems žmonėms, o jaustis taip, tarsi prieš mane būtų 60 000 klausytojų auditorija”.

Sharrie Williams neleidžia albumų vienas po kito, tačiau jos koncertų liudininkai teigia, kad ji nepakartojama. Jos balsas apima visą garsų spektrą - nuo šnabždesio iki riksmo. Jau po pirmųjų akordų sėdinti publika stojasi ant kojų, skambant blues-rock-gospel-soul muzikos kokteiliui. Amerikoje Sharrie Williams yra vadinama „The Princess of the Rockin’ Gospel Blues“ – ir tai labai taiklus jos apibūdinimas.

« Back to the calendar

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą