3xMETAL: ONSLAUGHT + SUIDAKRA + DEBAUCHERY (koncertas)

 
Kas
3xMETAL: ONSLAUGHT + SUIDAKRA + DEBAUCHERY (koncertas)
When
Pirmadienis, balandžio 11, 2011
19:00 - Amžius neribojamas
Where
Kalvarijų g. 85
Vilnius, Lietuva
Other Info
Nors dar tik prasidėjo baltojo triušio arba katino metai ir rūsti žiema privertė sniego tiek, kad pusnyse galima maudytis, laikas pradėti galvoti apie būsimą renginių sezoną. Netruks ateiti pavasaris, tik negalvokite, kad tai tebus ramus gamtos nubudimo ir žydėjimo metas. Jau aišku, jog balandžio mėnesį į Vilnių atidundės trys skirtingą metalo muziką grojančios grupės, taigi gausime trigubą sunkiosios muzikos dozę!

Ši trijulė, kodiniu pavadinimu „3xMETAL“ – tai thrash metalą atliekantys D.Britanijos atstovai „Onslaught“ bei dvi Vokietijos grupės – grojantys death/black metalą „Suidakra“ ir skandalingieji death metalo propaguotojai „Debauchery“.

Nors vargu ar pirmiausia pagalvosime apie Didžiosios Britanijos salas, jei kalbėsime apie maždaug prieš trisdešimtmetį suklestėjusį thrash metalo stilių, šiame regione taip pat užgimė šią muziką atliekančių grupių. Viena iš tokių - „Onslaught“. Ši penkių narių komanda aštuoniasdešimtųjų pradžioje susikūrė kaip punk atlikėjai, tačiau vėliau pasuko sunkesnės muzikos kūrybos keliu. O jos 1985 m. ir 1986 m. išleisti albumai neabejotinai pakliuvo ne tik į atitinkamą muziką mėgstančių melomanų kolekcijas, bet ir muzikos kritikų akiratin. 1991 m. iširusi ir vėl susirinkusi tik 2007-aisiais, „Onslaught“ smogė nauja jėga ir rimtai pareiškė, kad thrash metalas nesiruošia išnykti, net ir D. Britanijoje.

Tikra minėto stiliaus kalvė buvo ir yra Vokietija. Tačiau su „Onslaught“ atvykstančios dvi vokiečių grupės groja kitokią muziką. Keturiolika kūrybinės veiklos metų skaičiuojantis kvartetas „Suidakra“ yra keltiško death/black metalo atlikėjai ir pelnytai laikomi viena iš stipriausių ir originaliausių šio stiliaus komandų. Tai ir gana intensyviai koncertuojanti grupė, plačiai geografiškai išsidėsčiusių turų metu sugrojanti mažiausiai 200 pasirodymų. Paskutiniu metu „Suidakra“ šiek tiek sulėtino koncertavimo tempą, nes įrašinėja albumą, kurį išleis šiemet. Bet studijiniai įrašai neperteikia šios grupės muzikos ekspresijos ir įtaigos, taigi jos šou tiesiog būtina pamatyti.

Trečiąją, bet tikrai ne mažiausią metalo dozę pateiks dar viena Vokietijos grupė - death metalą grojantys „Debauchery“. Šie skandalistai apibūdinami kaip tikra „karo mašina“, kuriai pasirodžius scenoje tykšta kraujas (sako, kad tikras), tįsta žarnigaliai (ar ne dėl to jie mėgsta lankytis skerdyklose?), šėlsta apsinuoginusios merginos (panašu, kad vyručiai tikrai nepriklauso seksualinėms mažumoms). Jeigu neužtenka čia suminėtų skandalų, gal verta patikėti gandais, jog itin brutalią muziką atliekanti grupė – tik vieno žmogaus projektas? Vis dėlto scenoje matomi keli muzikantai, nors sakoma, kad grupės sudėtis nuolat keičiasi.


« Back to the calendar

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą