ExLibris koncertas

 
Kas
ExLibris koncertas
When
Šeštadienis, vasario 5, 2011
19:00 - Amžius neribojamas Buy Tickets
Where
Kalvarijų g. 85
Vilnius, Lietuva
Other Info
Po penkiolikos metų pertraukos grupė “ExLibris” pristato savo “Svajonių miestą”

Susikūrusi 1986 m. grupė “ExLibris” gyvavo vos kelerius metus, nes tuo sudėtingu laikmečiu atlikti roko muziką taip, kaip buvo sumanęs grupės vadovas Arūnas Rakšnys, buvo praktiškai neįmanoma. Verta pažymėti, kad A. Rakšnys - pirmasis Lietuvoje kompozitorius, kuris, turėdamas aukštojo mokslo diplomą, pradėjo kurti roko muziką. Kadangi ’80-ųjų viduryje dėl menko instrumentų pasirinkimo, prastų techninių galimybių ir daugelio kitų priežasčių kūrėjas negalėjo tinkamai įgyvendinti visų savo idėjų bei sumanymų (o koncertuoti bet kaip jis nematė prasmės), grupė gyvavo neilgai.

Tačiau dabar, po penkiolikos metų pertraukos, “ExLibris” atsikūrė, pasipildė naujomis jėgomis ir
galingu energetiniu užtaisu šauna į Lietuvos muzikos orbitą su labai originaliu nacionaliniu projektu “Svajonių miestas”. Grupę papildė nauji nariai – Povilas Meškėla (vokalas) ir Gintaras Šulinskas (gitara); taip pat sugrįžo kolektyvo senbuviai - Gediminas Alekna (bosinė gitara ir violončelė) ir Marius Kliukas (mušamieji); pritariamųjų vokalų partijas atliks žavios dueto “VIG Roses” narės Akvilė Matukaitė ir Giedrė Girnytė; o muzikos bei teksto autorius Arūnas Rakšnys užims bene svarbiausią vietą prie klavišinių instrumentų.

“Svajonių miesto” muzikos kalba nestokoja art-roko, folko bei klasikinės muzikos elementų. Išties teatrališkame reginyje visos dainos tartum gimsta viena iš kitos, tokiu būdu sudarydamos kūrinio vientisumą ir meistriškai sukurdamos tobulą veiksmo scenoje dinamiką. Magiška “Svajonių miesto” istorija kiekvieną žiūrovą nukels į stebuklingą pasaulį, kuriame karaliauja grožis, ramybė bei taika ir kurio ateities viziją mes kiekvienas paslapčia kuriame.

Grupės “ExLibris” daina “Sakmė apie mus”:
http://www.youtube.com/watch?v=1P7Fb23h8kc

« Back to the calendar

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą