Margos pievos 2012: programa

 

Vienas didžiausių Europoje muziejų po atviru dangumi atvers jums savo sukauptus liaudies kūrybos lobius ir suteiks galimybę atsipalaiduoti ir pailsėti po darbų …

Festivalio renginiai baigsis vėlai vakare, todėl lankytojams bus sudarytos sąlygos likti nakvoti muziejaus teritorijoje įsikursiančiame palapinių miestelyje.

Renginio pradžia: 12:00 val.

Šiuolaikinio folkloro ir alternayvios muzikos festivalis „Margos pievos“
Programa

Liepos 21 d. (Šeštadienis)

MIESTELIO SCENA:
12:00 – Varangė (folkloras/šokiai)
13:10 – Karužė – folkloras
14:00 – Trys keturiose (folkloras/sutartinės)
14:50 – Mindrė (folkloras/šokiai)
16:00 – Kadujo (folkloras/šokiai)
17:10 – Srauna (folkloras/šokiai)

MALŪNO SCENA:

14:30 – Kupolė (folkloras)
15:30 – Atalyja (folkrokas)
16:40 – Visi (folkloras)
17:40 – Aistvara (folkrokas, metalas)
18:40 – Pievos (folkrokas)
20:00 – Aistė Smilgevičiūtė ir grupė Skylė (postfolkloras)
21:40 – Rebelheart (rokas)
23:00 – Andrius Mamontovas (pop/rokas)
00:50 – Siela (gotikinis rokas)
02:00 – Juodvarnis (pagoniškas metalas)
*Renginio metu grupių eiliškumas ir pasirodymų laikas gali būti koreguojamas.
* Pertraukų tarp pasirodymų metu vyks įvairūs konkursai rėmėjų įsteigtiems prizams laimėti.

MIESTELIO GAISRINĖ:
13:00 – „Lietuvos malūnai XIX a. pab. – XX a. pradžioje“ (Dr. Eligijus Morkūnas, Lietuvos liaudies buities muziejus)
14:30 – „Etninės muzikos gaivinimo judėjimas Europoje ir Lietuvoje XX a. – XXI a. pradžioje“. (Prof. habil. dr. Romualdas Apanavičius, Vytauto Didžiojo universitetas)
16:00 – „Herojai vyrai ir herojės moterys lietuvių stebuklinėse pasakose“ (Prof. dr. Gražina Kazlauskienė, Vytauto Didžiojo universitetas)

TREMTIES IR REZISTENCIJOS SEKTORIUS:

PARTIZANŲ ŽEMINĖ

14:00 – 17:00 “Partizaninis pasipriešinimas“. Pristatomas ginkluotas antisovietinis pasipriešinimas.

JURTA

12:00 – 18:00 „Tautos tremtis“. Pristatomi Sovietų Sąjungos vykdyti trėmimai 1941-1953 m.

DVARO PIRTIS

15:00 – 19:00 Pristatoma tradicinė lietuviška pirtis, tradicijos. (VŠĮ „Pirties akademija“)

MIESTELIO AIKŠTĖ:

12:00 – 18:00 – Amatų miestelis (Amatų demonstravimas)

  • Audimas
  • Baltiškų papuošalų gamyba
  • Gintaro apdirbimas
  • Kailiadirbystė
  • Meduolių ir plunciaus kepimas
  • Medžio tekinimas
  • Monetų kalimas
  • Pynimas iš vytelių
  • Puodų žiedimas
  • Švilpinių iš molio gamyba
  • Vytinių juostų pynimas

12:00 –20:00 – Amatininkų mugė
03:00 – 06:00 „Šokio ritmu“

ŠOKSIME KLAUSYDAMI GERŲ SENŲ ROKO IR POP MUZIKOS HITŲ 1960-1989 m.

LIETUVIŠKI ŽIRGAI- ŽEMAITUKAI (SUVALKIJA)
13:00 – 17:00 Pristatomos lietuviškų žirgų veislės.
12:00 – 18:00 Jodinėjimas žirgais.
12:00 – 20:00 Pasivažinėjimas arklio traukiamu vežimu.

RIPKA (DZŪKIJOS KIEMAS)
14:00 – 17:00 Lietuvių liaudies žaidimo „Ripka“ turnyras, AB „Kauno grūdai“ įsteigtam prizui laimėti. Registracija vyksta nuo 12:00 iki13:30 val.

EDUKACIJOS:

15:00 – 16:00 Edukacinis užsiėmimas: “Vaistažolės gėlių darželiuose XX a. pradžioje (Gražina Žumbakienė, Lietuvos liaudies buities muziejus).
13:00 – 14:00 Edukacinis užsiėmimas vaikams „Lipdau ir mokausi“ (molio lipymas).

KARTENOS KIEMAS:
12:00 – 18:00 Lietuvių liaudies žaidimai.

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą