Festivalis VILKŲ ŽIEMA grįžta!

 

The-Church-of-PUNGENT-STENCH-2013

Šių metų gruodžio 14 d. Vilniuje ant Tauro kalno esančiame klube „Propaganda“ nugriaudės antrasis sunkiosios muzikos festivalis VILKŲ ŽIEMA. Praėjusius 2-iems metams nuo festivalio gimimo klubo „Pikuolis“ nariai vėl nusiteikę viešnagei sostinėje. Viduržiemį, kai tamsa ir naktis yra pati stipriausia, bus lygiai pusė metų nuo praėjusio vasaros festivalio „Rasos su Žaibais“. Vilkų mėnuo – tinkamiausias metas surengti žieminę sueigą bičiulių, bendražygių ir bendraminčių susitikimui, pasidalinti praėjusių renginių įspūdžiais, pasverti nuveiktus darbus, pradėti kurti naujus ir be abejo pašėlioti renginyje, pasimėgauti alumi ir tvirtos muzikos driokstelėjimu. Tvirtindami pamatus jaunam festivaliui VILKŲ ŽIEMA, mes matome jį ne tik kaip mažąjį festivalio KILKIM ŽAIBU brolį, bet kartu ir kaip atskirą, savitą, novatorišką ir savarankišką sunkiosios muzikos renginį.

Nevyniojant į vatą, šaltuoju metų laiku mes labiausiai norime riebios mėsos…

Taigi pirmasis festivalio VILKŲ ŽIEMA II dalyvis – nemarieji death metalo dinozaurai iš Austrijos PUNGENT STENCH!!!

PUNGENT STENCH susikūrė 1988 metais Austrijos sostinėje Vienoje. Vystydami savitą death metalo stilių, kuriame gausu grindcoro ekstremalumo, beprotiškų vokalisto kriokimų ir nepakartojamų tekstų, austrai tapo kultine dešimto dešimtmečio pradžios grupe. Stovėdami vienoje gretoje su tokiais monstrais kaip Carcass, Cannibal Corpse ir Masacre, jie netruko pelnyti daugybės fanų dėmesio ir sulaukti puikaus pasiūlymo iš Nuclear Blast įrašų kompanijos. Per 14 metų šis vokiečių milžinas išleido penkis PUNGENT STENCH albumus ir padėjo grupei prasibrauti į death metalo elitą. Deja, ten užsilikti ilgesniam laikui jiems nepavyko. Paskutinį savo albumą „Ampeauty“ austrai pristatė 2004-ais ir po keleto metų susipykę tarpusavyje bei su leidėjais, PUNGENT STENCH antrą kartą nutraukė savo veiklą…

Iššvaistę šešis metus vėjais, šią žiemą PUNGENT STENCH vėl sugrįžta. Grupės senbuvis Martin Schirenc subūrė naują komandą ir įveikęs visus sunkumus reanimavo gerokai primirštą vardą. Tiesa, dėl ankstesnių barnių ir galimų problemų dėl ankstesnio pavadinimo naudojimo, nuo šiol grupė prisistato kaip THE CHURCH OF PUNGENT STENCH. Nepaisant visko, grupė gyva ir El Cochino žada tai, ko fanai troško daugelį metų: programą, sudarytą iš rinktinių pirmų trijų albumų kūrinių, kuriuos papildys labai mažai ir net visiškai niekur neskambėję gabalai.

THE CHURCH OF PUNGENT STENCH pasirodymas Vilkų Žiemoje bus antrasis grupės koncertas po atsikūrimo. Gruodžio 13 dieną grupė apšils Olandijos mieste Eindhovene, kur gros kartu su visiems puikiai pažystamais Napalm Death, Watain, Carpathian Forest ir kitomis garsenybėmis, o sekančią dieną tvos Vilkų Žiemos scenoje!

Apie kitus festivalio dalyvius, bilietus ir kt. informuosime šiek tiek vėliau.

Sekite informaciją: www.vilkuziema.lt

Draugaukime: Facebook 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą