VELNIO AKMUO 2014: doom metal iš Japonijos – CHURCH OF MISERY

 

Japonija – tai ne tik karaokė, robotai, keista televizija, super kompiuteriai ir patikimi automobiliai. Japonai be viso to dar moka groti ir metalą. VA 2014 tai įrodinės CHURCH OF MISERY, planuojantys įteikti rytietiškų lauktuvių visiems doom metalo fanams Lietuvoje.

Church-Of-Misery_promo

Nors japonai CHURCH OF MISERY kartais apibūdinami kaip stoner rock atstovai, grupės nariai kratosi šio termino ir teigia: „We hate trend. We hate corporate attitude. We hate the word ‘stoner’. Death to false stoners!! Let there be DOOM!!“ CHURCH OF MISERY skambesys – tikras, nenušlifuotas ir kiek kreivas doom metalas, persmelktas 70-ųjų psichodelikos garsų, o dainų tekstai paremti faktais iš liūdnai pagarsėjusių serijinių žudikų ir maniakų gyvenimų. Susikūrę 1996 metais šie vyrukai greit rado kelią į pogrindinės muzikos mėgėjų širdis visame pasaulyje, nors iki pat 2005 metų nekoncertavo už Japonijos sienų. Įdomu ir tai, kad grupė įrašė pirmąjį savo albumą „Volume 1“ gyvo pasirodymo metu 1996 metais ir planavo išleisti 1997 metais, bet įrašų kompanija nutraukė leidybą, apmulkino pirkėjus ir išleido albumą kaip retą neoficialų bootleg‘ą. Oficialiai „Vol 1“ pasirodė tik 2007 metais.

Atlikėjai iš Japonijos – tai naujovė VA festivalyje.

Bilietai

Bilietai į festivalį „Velnio akmuo“ kol kas parduodami už mažiausią kainą – 80 litų. Bilietus platina VA eBilietai ir „Tiketa“.

Daugiau informacijos: www.devilstone.net

 

 

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą