„W:O:A Metal Battle“ pristato finalo dalyvius

 

Skelbiami tarptautinio sunkiosios muzikos konkurso „Wacken Metal Battle“ finalo dalyviai. Iš dvylikos pirmojo etapo grupių komisija išrinko šešias, labiausiai vertas dalyvauti nacionaliniame finale, grupes. „Metal Battle“ komisija vertino kiekvienos grupės kūrybinį potencialą, originalumą ar old-skūliškumą, profesionalumą ir meistriškumą, genialumą! Komisija nevertino grupių pateiktų įrašų kokybės. Kiekviena grupė buvo įvertinta 10 balų skalėje. Susumavus komisijos balsus, rezultatai yra:

APRICITY – 33
BERSERKER – 25
DEVLSY – 61*
EXILE INTO SUFFERY – 59*
JUODVARNIS – 45*
METAL MESSIAH – 47*
NRCSSST – 39
PHRENETIX – 52*
SAPROPHYTES – 29
SISYPHEAN – 45*
SOMNABULA – 33
SUTEMON – 23

* – pateko į finalą

Dvi grupės surinko vienodą balų skaičių (SISYPHEAN ir JUODVARNIS – po 45). Atskiru balsavimu komisija nusprendė, kad abi grupės yra vertos susigrumti finale. „Metal Battle“ finalą vertins organizatorių paskirta komisija. Pirmojo etapo rezultatai finale neturi jokios įtakos komisijos sprendimams. Bus vertinamas tik gyvas pasirodymas ir potencialas sėkmingai sudalyvauti tarptautiniame finale Vokietijoje. Be komisijos finalo atlikėjus vertina ir publika, kuri koncerto metu galės balsuoti už savo pamėgtus atlikėjus ir taip padėti nuspręsti bei išrinkti nacionalinio finalo laimėtojus.

„Wacken Metal Battle“ finalas vyks Vilniuje gegužės 2 d. klube „Tamsta“ (A. Strazdelio g. 1). Bilieto kaina: 25 Lt. Bilietais bus prekiaujama koncerto dieną klubo kasoje nuo 18:00 val.

wmb

Nugalėtojas (grupė) keliaus į tarptautinį finalą, kuris vyks rugpjūčio 1-3 dienomis „Wacken Open Air“ festivalio metu Vokietijoje.

Renginio informacija:

  • http://battle2014.altevents.net
  • http://www.facebook.com/MetalBattle
 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą