CARPATIAN ALLIANCE 2014: apie festivalį

 

2014 m. liepos 25-27 dienomis Ukrainoje turistiniame komplekse “Zakhar Berkut” (Slavsko km., Lvovo apskritis) įvyks metalo muzikos festivalis “Carpathian Alliance”.

CAMF_4

Ekstremalios muzikos festivalio Karpatų šlaituose idėja gimė seniai, tačiau įgyvendinimo ji sulaukė tik 2011-aisiais. Stilistiškai naujas projektas, kol kas apimantis tik folk/pagan/black metal muzikinius stilius, vyks ne kur nors slėnyje ar miške, bet tiesiogiai vienoje iš nuostabių Ukrainos Karpatų viršūnių – ant kalno Vysokij Verh, kuris iškilęs daugiau nei 1000 m. virš jūros lygio.

Tarptautinis festivalis ”Carpathian Alliance” įsikūrus turizmo komplekse “Zakhar Berkut”, kuris yra tik už 6 km. nuo gerai žinomo ne tik Ukrainoje kaimo Slavsko, kuriame veikia pats ilgiausias Karpatuose (2800m.) funikulierius, yra daug slidinėjimo trasų ir jaukių viešbučių bei sodybų visiems skoniams ir biudžetams. Šiuo funikulieriumi mūsų festivalio lankytojai ir galės atvykti ant kalno Vysokij Verh, kur didelėje scenoje naktį (ir tik naktį!) vyks festivalio sunkiosios muzikos grupių iš Europos, Karpatų regiono ir kitų pasaulio šalių pasirodymai…

Galėsite mėgautis švariu kalnų oru ir šaltiniais, pabėgti nuo mieto šurmulio ir kasdienybės bei pasinerti į muzikos ir kalnų pasaulį, kur karaliauja Jos Didenybė Amžinybė ..

CAMF_Scheme

 

Tarp 2014 m. festivalyje dalyvausiančių grupių – tokie garsūs vardai kaip: ANAAL NATHRAKH, BALFOR, BEHEMOTH, BELPHEGOR, BORKNAGAR,  DIVAHAR, FINNTROLL, IMPALED NAZARENE, MILLIARD, MORBUS DOMINIUM, NOKTURNAL MORTUM, PRETERNATURAL, RIUL DOAMNEI, TAAKE, TANZWUT, THARAPHITA, TROLLFEST, WARDRUNA, WATAIN, ZNICH ir kt.

plakatas

Šiemet festivalio organizatoriai „Company Global Promotion“ nusprendė padėkoti Lietuvos ir Lenkijos žmonėms už jų paramą ir solidarumą, išreikštą Ukrainos žmonėms, šaliai siekiant integruotis į Europą ir išsivaduoti iš diktatorinio režimo. Tad, dėkodami už paramą, organizatoriai kviečia Lietuvos ir Lenkijos piliečius apsilankyti festivalyje CAMF 2014 nemokamai. Tereikės pateikti savo pasus.

Palapinių miestelis nemokamas visiems festivalio dalyviams. Organizatoriai prašo nusprendusius vykti į festivalį žmones informuoti apie žmonių skaičių el. paštu dmitry_l2004@ukr.net, nors tai ir nėra privaloma.

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą