Sunkiosios muzikos festivalis „Slaughterhouse“

 

Gruodžio 19 d. Vilniuje, klube ,,Propaganda“, pirmą kartą įvyks sunkiosios muzikos festivalis „Slaughterhouse“.

FESTIVALIO PROGRAMA:

18.00  DURŲ ATIDARYMAS
19.00 – 19.30  EXILE INTO SUFFERY
19.50 – 20.20  INQUISITOR
20.40 – 21.20  AWAKENING SUN
21.40 – 22.20  LUCTUS
22.50 – 24.00  HATE
00.30 PABAIGA

BILIETAI:
Bilietais bus prekiaujama prie įėjimo. Bilieto kaina – 50Lt.

slaughterfest

Renginio dalyviai:  

HATE (PL)
Daugiau kaip du dešimtmečius gyvuojanti blackened death metalo legenda iš Varšuvos žinomumu nenusileidžia tokiems vardams kaip „Behemoth“, „Decapitated“ ar „Vesania“. Per visą gyvavimo laikotarpį „Hate“ spėjo apkeliauti beveik visus žemynus ir sugroti didžiausiuose planetos metalo festivaliuose. Šių metų „Slaughterhouse“ – viena iš nedaugelio progų Lietuvoje išgirsti panašaus kalibro grupių.

https://www.facebook.com/HATEOFFICIAL


LUCTUS (LT)
Nihilistinio juodmetalio demonai LUCTUS šiais metais Lietuvoje daug nekoncertavo – kauniečiai koncentravosi dėmesį į naujojo albumo kūrybą bei aranžavimą. Planuojama, jog naujas LUCTUS darbas pasirodys kitų metų vasarą, tačiau keletą naujų kūrinių grupė jau groja gyvai. Propagandoje LUCTUS nusprendė atlikti paskutinias šių metų apeigas – pulsuojančios vizijos ir tamsiosios vibracijos ir vėl drebins Tauro kalną.


AWAKENING SUN (LT)
Šiuo metu „Awakening Sun“ baigia įrašinėti trečią albumą. Pastarasis žadamas gerokai sunkesnis, atmosferiškesnis ir brandesnis už ankstesnius. Vilniečių trijulei talkina ritmo mašina vadinamas būgnininkas iš Olandijos kuris atskris į Lietuvą, specialiai šiam renginiui. Festivalio scenai grupė ruošia dar niekam negirdėtą programą iš naujojo repertuaro.

https://www.facebook.com/awakeningsun

INQUISITOR (LT)

Kolektyvas, 2012-aisiais laimėjęs nacionalinį ,,Wacken Metal Battle” konkursą ir atstovavęs Lietuvą didžiausiame pasaulio sunkiosios muzikos festivalyje. Gruodžio 1d. „Inquisitor“ išleis antrą studijinį darbą, tad ruoškite ausis naujai šių blackeriškų avangardistų kūrybai.

https://www.facebook.com/inquisitor.lt

EXILE INTO SUFFERY (LT)
„Exile Into Suffery“  – groove death metalo, deathkoriškos agresijos ir modernaus techniškumo mišinys. Grupė susikūrė tik 2013m. pradžioje, tačiau per metus laiko sugebėjo įrašyti debiutinį albumą „Substitutional Race of Tomorrow“ ir suburti nemenką gerbėjų ratą. Be to, vyrukai tikrai žino, kaip užkurti peklą koncertų metu!

https://www.facebook.com/Exile.Into.Suffery

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą