Paaiškėjo, kas Vilniuje apšildys „Amon Amarth“

 

Gruodžio 10 dieną Vilniaus menų fabrike „Loftas“ koncertuos galingieji sunkiosios muzikos vikingai iš Švedijos Amon Amarth“. Šiandien grupė paskelbė, kad juos apšildys žanro broliai „Grand Magus!

 „Norime paskelbti, kad mūsų Europos turo „Jomsviking“ apšildančioji grupė yra „Grand Magus“, – viešai praneša „Amon Amarth“.

Grand Magus

2016-ųjų ture švedai pristato savo monstrišką, epinį darbą – vienos istorijos albumą „Jomsviking“, kuriam dainas parašė grupės lyderis J. Heggas, o įrašų sesijai grupė pasisamdė žinomą būgnininką Tobią Gustafsoną, buvusį „Vomitory“ narį.

„Pasirodymai yra absoliučiai fantastiniai, – entuziastingai deklaruoja Heggas. – Kai esi ant scenos ir net nesvarbu, kur groji – festivalyje ar klube, jauti tą ryšį su publika, kai kartu išgyvenate bendrus jausmus, reaguodami į visą sunkų įdėtą darbą ir kai supranti, kad visos patirtys, išgyventos per daugelį metų, buvo velniškai vertingos. Mes vis dar augame. Sulig kiekvienu albumu augome. Mes niekada nebuvome „madingi“. Tiesą sakant, patys niekada nesekėme mada ir mada nesekė mumis. Esame savo kelyje. Darome, ką mėgstame. 2016-aisiais suplanuota tiek daug mūsų pasirodymų, kad tai beveik beprotybė, bet juk dėl to ir gyvename.“

Vilniuje „Amon Amarth“  – labai laukiami, o dvigubai gera žinia, kad tame pačiame koncerte bus galima išgirsti ir švedų sunkiojo metalo grupę „Grand Magus“. Ją didžioji šlovė ištiko 2010-aisiais, kai pasirodė albumas „Hammer of the North“. Tai buvo didelis proveržis grupės istorijoje: jie triumfavo vokiečių „Hard Rock“ ir „Metal Hammer“ žurnaluose, vėliau leidosi į bendrus turus su legendinėmis sunkiosios muzikos žvaigždėmis – „Mötorhead“ ir Doro Pesch.

Šiauriečiai visada sukelia euforiją, jų puikūs gyvi pasirodymai vertinami už aukščiausią kokybę. Šių metų kovą pasirodė „Grand Magus“ aštuntasis albumas „Sword Songs“, kurį grupė pakomentavo taip: „Sudėjome visą savo prakaitą, kraują ir ašaras į šį albumą, ir jūs tai išgirsite. Mums „Sword Songs“ yra visų laikų geriausias „Grand Magus“ albumas. Naujos dainos yra dar greitesnės ir aštresnės, įtraukėme daugiau ekstremalių ir sunkesnių dalykų.“

Pirmą kartą gyvenime „Grand Magus“ į albumą (jo specialią versiją) įtraukė ir koverį, tai – perdirbtas „Deep Purple“ kūrinys „Stormbringer“.

„Amon Amarth“ ir „Grand Magus“ koncertą organizuoja festivalio „Roko naktys“ komanda. Bilietus galima įsigyti puslapyje rokonaktys.lt arba „Tiketoje“.

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą