GOD SEED: spalį išleis ‘Live At Wacken’ DVD ir CD

 

Norvegų grupė GOD SEED, kurios veikloje dalyvauja buvę GORGOROTH nariai King (bosinė gitara; tikrasis vardas: Tom Cato Visnes) ir Gaahl (vokalas; tikrasis vardas: Kristian Espedal), spalio 21 dieną per Indie Recordings planuoja išleisti koncertinį DVD, pavadintą „Live At Wacken“. Šiame rinkinyje rasite grupės pasirodymą 2008-ųjų Wacken Open Air festivalyje, kur jie grojo pagrindinėje scenoje prieš 75000 gerbėjų minią.

Pasirodymas Wacken’e – tai nevienareikšmiškai vertinamo GORGOROTH šou „Black Mass“, kuris 2004-aisiais buvo nufilmuotas Krokuvos TV studijoje, rekonstrukcija. Koncerte buvo ir ant kuolų pamautos avių galvos, ir „nukryžiuoti“ nuogi modeliai, ir satanizmo simboliai, ir aštuoniasdešimt litrų avių kraujo. Grupė papuolė į kryžminę tiek šventeivų, tiek gyvūnų teisių gynėjų ugnį. Tačiau, išėjusi „sausa iš vandens“, nutarė 2008-aisiais Wacken festivalyje pakartoti tą legendinį pasirodymą.

Taigi tas koncertas bus išleistas kaip koncertinis CD, su kuriuo kartu bus DVD, kuriame patalpintas nufilmuotas visas pasirodymas .

„Live At Wacken“ be King ir Gaahl pamatysite sesijinius muzikantus – būgnininką Nick Barker ir gitaristą Ice Dale.

Grupė GOD SEED įsikūrė tuomet, kai 2009-ųjų pradžioje Gaahl ir King pralaimėjo teismą dėl grupės GORGOROTH pavadinimo gitaristui Infernus (tikrasis vardas: Roger Tiegs).

Gaahl išėjo iš GOD SEED 2009-iaisiais, nusprendęs pasitraukti iš sunkiosios muzikos scenos.

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą