Leslie WEST: greitai pasirodys naujas albumas

 

Legendinis gitaristas ir grupės MOUNTAIN įkūrėjas Leslie West rugsėjo 19 dieną išleis albumą „Unusual Suspects“. Tai bus pirmasis jo albumas po 2006-ųjų „Blue Me„.

Albume „Unusual Suspects“ be paties West išgirsite ir kitus, ne mažiau žymius gitaristus, tarp kurių Slash, bliuzroko gitaros žvaigždė Joe Bonamassa (BLACK LABEL SOCIETY), Zakk Wylde (ex-OZZY, BLACK LABEL SOCIETY), Billy Gibbons (ZZ TOP) ir Steve Lukather (TOTO ).

“Šie vyrukai negroja tiesiog tam kad grotų kiekvieno albumuose,” pasakė West. “Jie patys yra žvaigždės ir nuostabūs atlikėjai – kiekvienas su savo nuosavu skambesiu ir stiliumi.”

Šio albumo išleidimą sustabdė liga, tiesa pasakius, ji vis nenutraukė West gyvenimo.

Birželio 17 dieną West (seniai sergantis antro tipo diabetu) įbėgo į ligoninės priimamajį ir prarado sąmonę. Amputacijos sprendimą priėmė jo žmona Jenni, kuri pasakė “Pasirinkti galima buvo jo koją arba jo gyvenimą.”

West lieka nenugalėtu: “Dabar turiu suvokti, kaip gi groti gitara, stovint ant vienos kojos,” pasakė jis. “Šiuolaikiniai protezai yra puikūs, tačiau esu įpratęs paskirstyti svorį ant dviejų kojų. Teks persiorientuoti.”

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą