METALO FRONTAS III (festivalis) – 11-11-12

 
Kas
METALO FRONTAS III (festivalis)
When
Šeštadienis, lapkričio 12, 2011
16:00 - Renginio bilieto kaina – 30 Lt. Bilietai bus parduodami prie įėjimo. - Amžius neribojamas Buy Tickets
Where
Klubas "Havana" (map)
Rūdės g. 27d
Šiauliai, Lietuva
Other Info
2011 m. lapkričio 12 d. Šiauliuose klube „Havana“ nugriaudės III-asis „METALO FRONTAS Šiaurės Lietuvoje“ koncertas. Šiemetinis koncertas įvyks anksčiau nei įprastai. „Fronto“ vardu pavadintas renginys pateisino savo pavadinimą - jis kaip tikras frontas - sunkiai nuspėjamas, sunkiai suvaldomas. Bet jis neišvengiamai bus. Metalo frontas sėkmingai pratęsia Šiaulių miesto tradiciją: šaltuoju metų laiku turėti savo sunkiosios muzikos koncertą. Renginys kaip visada bus svetingas, draugiškas ir jaukus. Tai puiki proga susibėgti šiaurės Lietuvos (ir ne tik) sunkiosios muzikos gerbėjams į vieną būrį, susitikti senus draugus, pažįstamus, išlenkt kaušą alaus draugų rate, pasikraut teisingos muzikos energija.

Šiemet, kaip ir pernai, numatoma gausi renginio programa, dalyvaus visa eilė Lietuvos bei kaimyninių šalių sunkiosios artilerijos komandų.
Durys bus atidaromos 16 val.

Renginio programoje septynios grupės iš penkių valstybių:
17.00 – 17.50 LUCIFER – Lietuva, thrash death metalas;
18.00 – 18.50 PEKLA - Lietuva, heavy speed metalas;
19.00 – 19.50 WOODSCREAM – Rusija, folk metalas;
20.00 – 21.00 BLOODTHIRST – Lenkija, thrash black metalas;
21.10 – 22.10 LUCTUS – Lietuva, thrash black metalas;
22.20 – 23.20 TRENDKILL METHOD – Latvija, hardcore thrash metalas;
23.30 – 00.30 THOU SHELL OF DEATH - Estija, atmospheric black metalas.

Atlaikius alaus ir metalo maratoną, klubo bare bus galima pasilikti ir po koncerto.


Klube dirbs du barai, bus prekiaujama „Kalnapilio“ ir „Tauro gyvas“ alumi. 0,5 l bokalo kaina - 5 Lt. Veiks klubo virtuvė, kurios meniu kainos tikrai „žmoniškos“.

Įspėjimas: jaunai atrodantys asmenys turi atsinešti jo amžių įrodantį asmens dokumentą. Nepilnamečiams alkoholis nebus parduodamas. Renginio apsauga bus labai griežta. Pastebėjus neblaivius (apsvaigusius nuo bet kokių kvaišalų) nepilnamečius, jie iškart bus palydėti iš klubo patalpų be teisės sugrįžti į renginį.

Atvykstantys iš toliau šį kartą galės nebrangiai pailsėti „Vaivorykštės“ viešbutyje. Poilsio vieta vienam žmogui koncerto dieną su renginio skrajute - nuo 25 Lt. Kaupkime jėgas ir teigiamas emocijas — siautulingas „Šiaurinis frontas“ nesustabdomai artėja!

« Back to the calendar

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą