MĖNUO JUODARAGIS (festivalis) – 12-08-24

 
Kas
MĖNUO JUODARAGIS (festivalis)
When
Penktadienis, rugpjūčio 24, 2012
13:00 - Amžius neribojamas Buy Tickets
Where
Zaraso ežero sala (map)
Zarasai, Lietuva
Other Info
Penkioliktasis MJR festivalis iš kosminio kiaušinio išsiris, kaip lemta, paskutinį vasaros savaitgalį, sukviesdamas visus gentainius kerinčiam muzikos ir kultūros pokyliui į jaukiais namais tapusią pasakišką Zaraso salą. Rugpjūčio 24-26 dienomis kasmetinis vyksmas įtrauks savičiausius meno kolektyvus iš viso pasaulio ir kūrybiškai pravers baltų kultūros žinių lobyną. Tris dienas ir naktis miškingi Salos kloniai aidės šventės balsais, o gaivus ežero vanduo vilnimis glostys priešpilnio atspindį...

Teminiame Juodaragio vainike šiemet nutūps paukščiai, - margaplunksniai sakmių pranašai, virtę šimtais totemų ir folkloro simbolių, užburiantys pačiais įvairiausiais balsais ir spalvomis. Skrydžiui įkvepianti žada būti ir kita festivalio tema - Lietuvos aviacijos istorija.

MJR programoje, žinoma, netrūks iškilių muzikos grupių koncertų, nagingų senųjų amatų puoselėtojų, ekomenio entuziastų, ar kultūros tyrinėtojų paskaitų. Bus ir netikėtumų, kaip gi be jų? Juk genys margas, o Mėnuo Juodaragis - dar margesnis ;)
Apie visa tai netrukus ir pasakos ši svetainė.


BILIETAI:
------------------------------------------
MJR XV išankstinius bilietus jau galite įsigyti "Tiketoje" ir "Ragainėje" (Pilies g.6, Vilnius). Šiuos pigiausius festivalio bilietus galėsite įsigyti iki birželio 1 d., kaina - 85 Lt (su apyranke - 75 Lt). Specialūs bilietai skirti jaunoms šeimoms, bus nuolaidos mokiniams, lengvatos astronautams ir kt., kaip kasmet.

« Back to the calendar

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą