THE PERFECT PILL + MIRRAMAZE (koncertas) – 12-04-28

 
Kas
THE PERFECT PILL + MIRRAMAZE (koncertas)
When
Šeštadienis, balandžio 28, 2012
20:00 - Įėjimas: 15lt, su lsp - 10lt - Amžius neribojamas Buy Tickets
Where
Mėsinių 4

Vilnius, Lietuva
Other Info
Sausį audringai atgroję grupės ,,IR“ paskutinius koncertus, kovo mėnesį du jos nariai Germanas Skoris ir Josh McClung pakelė paslapties šydą, dengiantį naują veiklą – koncertais Lietuvoje ir Norvegijoje su trenksmu pristatė naują grupės reinkarnaciją pavadinimu „The Perfect Pill“! Koncertas „Brodvėjuje“ – atsakymas į klausytojų prašymus kuo greičiau surengti dar vieną koncertą Vilniuje.

Muzikantai atliks kruopščiai paruoštą programą, kurioje be roko bus įvairių muzikos žanrų elementų. „Mes visada „flirtavome“ su kitais muzikos stiliais, galima teigti, kad to „flirto“ dabar bus žymiai daugiau. Papildysim muziką nauju skambesiu, prijungsime įvairius prietaisus ir efektus prie ir taip plačios mūsų garsų artilerijos.“ – teigia duo. „Skambės visiškai naujos dainos bei geriausiai žinomi „IR“ hitai naujose aranžuotėse. Be kokybiškos muzikos, koncerte galėsite išvysti ir jau nemažo atgarsio bei pagyrų sulaukiusią netradicinę grupės scenografiją - Jūsų laukia ne tik geras garsas, bet ir puikus šou, su vizualizacijomis ir šviesiomis."
Mirramaze:

Kas yra Mirramaze? Nėra paprasto ir tiesaus atsakymo į šitą klausimą, kaip ir nėra įmanoma kategorizuoti mūsų muziką. Mes tai vadiname Alternatyviu Roku, kiti tai vadina Progresyviu Roku ar net Psyhiniu POP. Elektrinė violančelė kaip pagrindinis instrumentas bei grupės narių muzikinis skonis, pradedant nuo Led Zeppelin ar The Rolling Stones iki Tool ir atgal prie Betoveno ar Stravinsky, mums suteikia galimybę kurti autentišką, originalią ir kokybišką muziką.


Bilietus galite įsigyti tiketos kasose bei pačiame klube, atėjus į koncertą.
Informacija ir staliukų rezervavimas: tel.: 8 652 57 790

« Back to the calendar

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą