Vilnius – 01/26/18 – Klubas „nArauti“ – Infinite Agony Ritual 2 (koncertas)

 
Kas
Infinite Agony Ritual 2 (koncertas)
When
Penktadienis, sausio 26, 2018
19:00 - Auka- 6€ - All Ages Buy Tickets
Where
Klubas "nArauti" (map)
Konstitucijos pr. 23
Vilnius, Lietuva
Other Info
BLOOD PATCH (Thrash/Death Metal, Kaunas)
Sukurtas per Katedros koncą skersgatvy. So if you wana open some pits and have some thrashing fun you found the wright band. Be ready to get things bloody..
https://www.facebook.com/pg/BLoodPatch/

BURYING PLACE (Brutal Death Metal, Vilnius)
BURYING PLACE istorija siekia 1991 metus, kai Ambraziejus įkūrė grupę KERŠTAS. Įrašius pirmąją repeticijų kasetę „Antikristas“, kurioje skamba thrash stiliaus gabalai su death vokalu, KERŠTAS pervadinamas į BLOODY REVENGE, o nuo 1992 m. pabaigos grupė gauna dabartinį pavadinimą – BURYING PLACE. BURYING PLACE baiginėja įrašinėti pirmą ilgai lauktą pilną studijinį albumą.
https://www.facebook.com/Buryingplace/
https://www.youtube.com/channel/UCposQFT0pVJS2lVMNkIFyTg

HELLFIRE (Black Metal, Ukraine)
Hellfire - grupė iš Ukrainos, susikūrusi 2014 metais Kremenčug mieste. 2017 m. Witches Brew išleido debiutinį grupės mini albumą "Goat Revenge". Šiuo metu trijulė kuria medžiagą sekančiam albumui bei intensyviai koncertuoja.
https://www.facebook.com/hellfireua/
https://www.youtube.com/watch?v=kPDBqW89DyI&list=PLEe3Ra19L6P4T1j9EKMRD-mpxoPlAB5GI

ZNICH (Pagan Folk Metal, Belarus)
Pagan folk metalo pradininkė Baltarusijoje. Per 1996-2017m. laikotarpį išleido penkis albumus. Grojo įvairiuose festivaliuose ir koncertuose tiek Baltarusijoje, tiek už jos ribų (Lenkijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Prancūzijoje, Lietuvoje, Latvijoje).
Naudodama autentiškus instrumentus, grupė išsiskiria nuo kitų šio stiliaus atlikėjų. Vieną kart išgirdus Znich, jų supainioti su kitais jau neįmanoma :)
https://www.facebook.com/pg/znichofficial/
https://www.youtube.com/channel/UCracJ0q9Kyf7lYYohrv_Ehw

1914 (Blackened death/doom metal, Ukraine)
1914 - grupė iš Ukrainos, susikūrusi 2014 metais, per 100-ąsias Pirmojo pasaulinio karo metines. Visos dainos skirtos Pirmąjam pasauliniam karui ir ateina su galingu garsu bei stipria kovine atmosfera. 1914 muzika yra nei politika, nei propaganda - tai tik karas, tranšėjos, baimė, beviltiškumas ir begalinė mirtis aplink jus. Pirmojo pasaulinio karo tematika retai gvildenama metalo muzikoje, tačiau šie Ukrainos drąsūs kareiviai sukūrė solidų pateikimą. Jis sukrečiantis, sunkus kaip pragaras ir priverčia jus stotis ir eiti į mirtį.
https://www.facebook.com/1914band/
https://x1914x.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/channel/UCIi5hWkPUWkWUXRN7KDKQiA

« Back to the calendar

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą