FISH (ex-MARILLION vocals) (koncertas) – 13-10-06

 
Kas
FISH (ex-MARILLION vocals) (koncertas)
When
Sekmadienis, spalio 6, 2013
20:00 - 14+ Buy Tickets
Where
Kalvarijų g. 85
Vilnius, Lietuva
Other Info
FISH - The Moveable Feast Tour 2013

Įpusėjus šių metų rudenui, spalio 6-ąją dieną į Lietuvą pirmą kartą atvyks legendinis škotų dainininkas, kompozitorius, aktorius, rašytojas, vadybininkas, TV ir radijo laidų vedėjas Derekas Williamas Dickas, geriau žinomas Fisho pseudonimu. Tai išties neeilinė asmenybė, kurios vardas jau tapo kultiniu ir yra apipintas įvairiais mitais. Fishas išgarsėjo kaip progresyvaus roko grupės „Marillion“ vokalistas, ne mažiau žinoma ir jo muzikinė solinė karjera, o veikla kitose srityse yra itin įvairiapusiška ir įspūdinga.

Fisho gyvenimas klostėsi įdomiai. Degalų pilstytojas, medkirtys, sodininkas ir pardavėjas 1980-aisiais metais netikėtai pradėjo dainininko karjerą ir netrukus atsidūrė britų roko grupės „Marillion“ gretose. Čia jis dainavo septynerius metus (1981-1988) ir kartu įrašė keturis albumus. Visi jie sulaukė palankiaus kritikų įvertinimo, o didžiausios komercinės sėkmės susilaukė 1985 metais išleistas trečiasis albumas „Misplaced Childhood“.

1988-aisiais su grupe „Marillion“ sugrojęs paskutinį koncertą, Fishas atsisveikino su kolegomis ir pradėjo sėkmingą solinę karjerą. Ne vienas apsilankęs jo grupės koncertuose byloja, kad juose kaskart jautiesi kaip privačiame vakarėlyje, kuriame tave priima pašėlęs šeimininkas. Išsiskyrus su grupe „Marillion“, atsiskleidė ir kiti Fisho sugebėjimai. Jis kuria ne tik muziką, bet ir dainų tekstus, kuriuose slypi bene didžiausias jo talentas – tai puiki poezija, atspindinti asmenines problemas bei įpročius. Be to, Fishas atliko keletą įsimintinų vaidmenų filmuose ir serialuose, reguliariai pasirodo radijo ir TV laidose. Jis yra ir sumanus vadybininkas – nesinaudoja jo teigimu „parazituojančių ir atlikėjus melžiančių“ didžiųjų koncertinių agentūrų paslaugomis, o pats su artimais draugais rūpinasi savo vadyba. O apsilankę šio devynių amatų meistro interneto bloge, įsitikins jo kaip įdomaus rašytojo sugebėjimais.

Šiemet Fishas išleis jau dešimąjį savo albumą „Feast Of Consequences”. Jo dainos kartu su anktesnėmis geriausiomis solo dainomis ir didžiausiais „Marillion” hitais skambės gastrolėse po Europą, kurios spalio 6-ąją dieną pasieks ir Lietuvą. O ištikimieji grupės „Marillion“ fanai galės džiaugtis – po jų dievukų akustinio koncerto Kongresų rūmuose 2009-aisiais, pagaliau Vilniuje sulauksime ir jos buvusio frontmeno bei unikalaus balso savininko Fisho.

« Back to the calendar

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą