MARGOS PIEVOS (festivalis) – 13-07-26

 

Kas
MARGOS PIEVOS (festivalis)
When
Penktadienis, liepos 26, 2013
12:00 - Amžius neribojamas Buy Tickets
Where
Lietuvos liaudies buities muziejus (map)
L. Lekavičiaus g. 2
Rumšiškės, Lietuva
Other Info
Kasmetinis tarptautinis šiuolaikinio folkloro ir alternatyvios muzikos festivalis “Margos pievos“ kviečia visus muzikos ir aktyvaus poilsio gerbėjus 2013 m. liepos 26-28 d. apsilankyti Lietuvių liaudies buities muziejuje, Rumšiškėse.

Festivalis suteiks nuostabią galimybę visiems atvykusiems susipažinti su XVIII a. – XX a. pirmos pusės Lietuvos valstiečių bei miestiečių gyvenimu. Festivalio metu bus galima pasiklausyti šiuolaikinio folkloro ir alternatyvios muzikos iš Lietuvos ir užsienio. 2013-ieji paskelbti tarmių metais, todėl festivalio metu galima bus susipažinti su kiekvieno Lietuvos etnografinio regiono: Dzūkijos, Aukštaitijos, Suvalkijos, Žemaitijos ir Mažosios Lietuvos šventėmis, papročiais, dainomis, šokiais, tarme, skambančia atitinkamame muziejuje įkurtame etnografiniame regione.
Rugiapjūtės ir Oninių programos metu sveikinsime Onas, pjausime rugius, kepsime duoną, mušime sviestą, o po rugiapjūtės darbų visų lauks dainos, šokiai, šviežia duona ir naujojo derliaus vaišės.

Margos Pievos 2012Pagrindinis festivalio “Margos pievos” tikslas – suteikti galimybę lankytojams iš visos Lietuvos ir užsienio susipažinti su lietuvių senuoju folkloru ir šiuolaikiniu folkloru bei alternatyviąja muzika iš Lietuvos ir užsienio.

Apsilankymas festivalyje – tai puiki galimybė turiningai praleisti savaitgalį gamtoje kartu su šeima ar draugais, pasiklausyti šimtmečius gyvuojančių liaudies melodijų ir alternatyvios muzikos unikaliame Lietuvos kampelyje… Festivalio lankytojai turės galimybę įsikurti palapinių miestelyje ir praleisti porą naktų pačiame liaudies buities muziejuje, įsikūrusiame vaizdingoje Kauno marių pakrantėje.

Pasiilgusius kiek aktyvesnio poilsio sukvies įvairūs žaidimai, o norinčius pajodinėti ar pavažiuoti senovine bričkele nudžiugins Lietuviški žirgai – Lietuvos žemaitukai.

Festivalis “Margos pievos” skirtas įvairaus amžiaus žmonėms, besidomintiems lietuviška muzika, tradicijomis ir mėgstantiems keliauti. Čia nuo kasdienybės pabėgs bei pailsės įvairaus amžiaus ir pomėgių klausytojas.

« Back to the calendar

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą