KLOGR (IT), CONTINUAL DRIFT (IT) ir STIFFER (LT) koncertas – 13-04-18

 
Kas
KLOGR (IT), CONTINUAL DRIFT (IT) ir STIFFER (LT) koncertas
When
Ketvirtadienis, balandžio 18, 2013
20:00 - Kaina: 7 Lt - 18+
Where
Muzikos Rūsys (map)
Jakšto g. 9
Vilnius
Other Info
Italų roko desantas KLOGR. Tai neeilinis Italijos roko scenos sukurtas projektas prasidėjęs 2010 metais ir per kelis metus pelnęs pripažinimą tiek Italijoje tiek ir svetur. Neseniai italų rokerai grįžo iš turo po Jungtines valstijas, kur sugrojo daugybę koncertų visoje šalyje ir JAV roko mėgėjus vėl privertė susidomėti Italijos roko scena. KLOGR tai tarp sunkiojo roko ir metalo balansuojanti komanda ketinanti nepalikti abejingų ar neįtikintų jų sugebėjimais versti publiką šėlti!

Kartu su KLOGR siautės dar vieni italų rokeriai CONTINUAL DRIFT. Šie vaikiniai tikrai nėra naujokai itališko roko scenoje, tačiau tik visai neseniai išleido savo debiutinį albumą „Reality“. Šiuo metu grupė važinėja po visą Europą pristatydama savo pirmajį leidinį. Koncerto metu ir vilniečai turės progą išgirsti „Reality“ kompozicijas atliekamas gyvai.

Vakaras žada būti tikrai karštas, nes svečius sutiks ir palaikys lietuviškas roko dinamitas iš Vilniaus – STIFFER. Visiems jau gerai pažįstami vilniečiai garsėja kokybišku grojamos muzikos atlikimu, uždegančiu pietietiško prieskonio turinčiu roku ir gera energija! Prieš kelis metus išleidę savo debiutinį albumą vyrukai nesustoja ir balandžio 18 d. Įrodys, jog italai turėtų susidomėti ir Lietuvos roko scena.

Ateik, palaikyk ir gerai praleisk laiką!

« Back to the calendar

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą