Vilnius – 10/29/19 – Kultūros klubas „Kablys“ – TANGERINE DREAM (concert)

 
Kas
TANGERINE DREAM (concert)
When
Antradienis, spalio 29, 2019
20:00 - All Ages Buy Tickets
Where
Kultūros klubas "Kablys" (map)
Kauno 5
Vilnius, Lietuva
Other Info
Spalio 29 d. „Kablio“ didžiojoje salėje – TANGERINE DREAM 16 steps - Random and Revision Tour 2019.

1967 metais Edgar Froese dėka užgimusi Berlyno mokyklos legenda byloja daug: 100+ studijinių albumų, daugiau nei šešios dešimtys garso takelių filmams ir kompiuteriniams žaidimams, 7 „Grammy“ nominacijos, nauji muzikos žanrai ir skirtingų epochų sąjunga.

Grupės pavadinimui pradžią davė Bitlų dainoje „Lucy In The Sky With Diamonds“ esanti eilutė: „tangerine trees and marmalade skies“. 6-ajame ir 7-ajame dešimtmečiuose TANGERINE DREAM drąsiai eksperimentavo elektroninės muzikos plotmėje ir amžiams paliko įspaudą skirtinguose muzikos stiliuose ir istorijoje.

Per daugiau nei penkis dešimtmečius aktyvios veiklos, TANGERINE DREAM sudėtis keitėsi ne kartą, tačiau Edgar Froese grupės neapleido iki pat savo mirties 2015 metais. Liko daugybė nebaigtų kūrinių, detaliai užrašytų idėjų ir netgi nurodymai likusiems grupės nariams, ką reikėtų daryti netikėtai mirus lyderiui.

Dabartinį TANGERINE DREAM branduolį sudaro trejetas muzikantų, kurių kiekvienas yra žinomas už savo asmeninį įdirbį muzikos pasaulyje. Ulrich Schnauss – gerai pažįstamas elektroninės muzikos gerbėjams, Hoshiko Yamane – smuikininkė, eksperimentinės muzikos kompozitorė ir Thorsten Quaeschning – multiinstrumentalistas, kino kompozitorius, TANGERINE DREAM narys nuo 2004 metų ir dabartinis grupės lyderis. Šiandieninį kolektyvo skambesį tikrieji gerbėjai ir muzikos apžvalgininkai vertina kaip vykusią TANGERINE DREAM misijos tąsą.

Edgar Froese yra sakęs, jog mirties nėra, keičiasi tik mūsų kosminis adresas. Mes sakome, jog sapnas tęsiasi.

« Back to the calendar

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą

 
 
 

 
 
 
%d bloggers like this: