HURTS (koncertas) – 13-11-06

 
Kas
HURTS (koncertas)
When
Trečiadienis, lapkričio 6, 2013
20:00 - Amžius neribojamas
Where
SIEMENS arena (map)
Vilnius, Lietuva
Other Info
Lapkričio 6 d. Siemens Arenoje savo vienintelį koncertą Lietuvoje surengs populiariausias pastarūjų metų britų elektroninės muzikos duetas HURTS.

Nors synthpop stiliumi grojanti grupė skaičiuoja tik penktus savo gyvavimo metus, tačiau populiarumu galėtų varžytis su jau ne vieną dešimtmetį muzikos padangėje spindinčiomis žvaigždėmis. Pirmą kartą apie duetą pradėta garsiai kalbėti 2009 metais liepą, kai britų nacionalinis dienraštis “The Guardian” grupę išrinko kaip “Band of the Day”, o netrukus BBC televizija savo konkurse “Sound of 2010” duetui skyrė 4-ąją vietą.

Populiariosios britų elektroninės muzikos grupės melodingas dainas “Wonderful Life”, “Stay”, “Better Than Love” ir daugelį kitų yra girdėjęs turbūt kiekvienas, o atmintinai moka daugelis kokybiškos muzikos mėgėjų. Per pastaruosius keletą metų madingas duetas tapo geidžiamiausia grupe didžiausiuose Europos festivaliuose – 2011 m. Didžiojoje Britanijoje vykusiame tradiciniame Glastonbury festivalyje, kuriame apsilankė 135 tūkstančiai žmonių, “Hurts” pasirodymas buvo pripažintas geriausiu ir aplenkė net tokias pasaulines žvaigždes kaip “U2”, Beyonce ir “Coldplay”. Taip pat grupė triumfavo festivaliuose Rock Im Park ir Rock Am Ring Vokietijoje, Oxygen, T In The Park, V Festival Didžiojoje Britanijoje, Sziget Vengrijoje, bei Ukrainoje, Bulgarijoje, Latvijoje, Belgijoje, Šveicarijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Švedijoje ir kitose šalyse.

Duetą “Hurts” sudaro vokalistas Theo Hutchcraft (24 m.) ir klavišininkas Adamas Andersonas (28 m.). Debiutinis ir kol kas vienintelis grupės studijinis albumas “Happiness” buvo išleistas 2010 m. rugsėjo pradžioje, tačiau net 6 singlai sulaukė neįtikėtinos sėkmės - “Wonderful Life”, “Better Than Love”, “Stay”, “Sunday”, “All I Want for Christmas Is New Year's Day”, “Illuminated”, beveik visiems yra sukurti įspūdingi vaizdo klipai. Verta paminėti, kad albume skamba ir kartu su Kylie Minogue įrašyta daina “Devotion”. “Happiness” tapo auksiniu Didžiojoje Britanijoje ir Austrijoje, platininiu – Vokietijoje. Grupė yra pasirašiusi sutartį su “RCA Records” (“Sony Music”), o pačiu projektu rūpinasi žymus prodiuseris Richardas “Biff” Stannardas, praeityje glaudžiai bendradarbiavęs su “Spice Girls”, Kylie Minogue, “Westlife”, Sophie Ellis – Bextor ir kitomis žvaigždėmis.

2010 metais į “Hurts” gastrolinio turo koncertus Didžiojoje Britanijoje buvo išpirkti visi bilietai, tad organizatoriams teko perkelti koncertus iš vidutinio dydžio salių į didelių arenų erdves.

------

Renginio trukmė: 2 val.
Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

Renginio organizatorius: Medusa Concert, UAB.
Daugiau informacijos: www.medusaconcert.lt

« Back to the calendar

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą