Tureckio choras (koncertas) – 13-12-01

 
Kas
Tureckio choras (koncertas)
When
Sekmadienis, gruodžio 1, 2013
19:00 - Amžius neribojamas Buy Tickets
Where
SIEMENS arena (map)
Vilnius, Lietuva
Other Info
Milijonus žiūrovų pakerėjęs „Tureckio choras“ atvyksta į Lietuvą. Gruodžio 1 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje savo vienintelį koncertą Lietuvoje surengs pasaulinio pripažinimo sulaukęs „Tureckio choras“. Unikaliu reiškiniu vadinamas kolektyvas Vilniuje pristatys savo naujausią programą, kurioje kiekvienas žiūrovas neabejotinai atras kažką išskirtinai sau. Choro vizitinė kortelė – tai meistriškai parinktas repertuaras, kuriame harmoningai persipina įvairių šalių, laikmečių ir stilių muzika. Kolektyvo pasirodymų metu scenoje puikiai dera klasika su folkloru, opera su roku, sakralinė muzika su rokenrolu, bliuzas su romansais. Solistų vokalinis diapazonas aprėpia virš keturių oktavų, o savo balsais artistai perteikia daugybės muzikos instrumentų skambesį. Įdomu ir tai, kad koncertų metu dainuojama daugiau nei dešimčia pasaulio kalbų – anglų, ispanų, prancūzų, italų, vokiečių, rusų, hebrajų, uzbekų, kiniečių ir kitomis kalbomis.

Kolektyvo debiutas įvyko 1990 m., o jau po dvejų metų choras pelnė pripažinimą daugelyje pasaulio šalių. Tai išties nėra paprastas dainininkų ansamblis – tai tikras teatras su originaliais režisūriniais sprendimais, kurie atskleidžia ne tik neeilinius artistų vokalinius talentus, bet ir jų aktorinius bei choreografinius sugebėjimus.„Balsų žvaigždynas, kurio kiekvienas - pati Visata“, - taip „Tureckio chorą” įvardina kritikai bei jo pasirodymus stebėjusi publika garsiausiose pasaulio koncertų salėse, tokiose kaip Niujorko „Carnegie Hall“, „Lincoln Center“, Holivudo „The Kodak Theater“, Vašingtono „Capitol“, Venecijos San Marco aikštėje, Maskvos Didžiajame teatre, Berlyno „Tempodrom”, Madrido Karaliaus Rūmuose ir daugelyje kitų.Per savo gyvavimo istoriją kolektyvas pelnė daugelį prestižinių apdovanojimų, tarp kurių - Rusijos muzikos industrijos premija „Rekordas”, Amerikos muzikos asociacijos „Auksinės karūnos“ ordinas, „Geriausio Rusijos kolektyvo“ titulas, choro koncertai daug sykių buvo pripažinti „Svarbiausiais metų kultūros įvykiais“ Rusijoje

„Mūsų balsai - tai „Haute Couture“ kolekcija”, - teigia choro įkūrėjas ir vadovas Michailas Tureckis, kuriam 2010 m. buvo suteiktas Rusijos liaudies artisto vardas, o 2012 m. – „Garbės ordinas“ už meninę veiklą ir svarų indėlį į muzikos kultūrą.

« Back to the calendar

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą