KILKIM ŽAIBU XV: neįprasti svečiai – norvegai VULTURE INDUSTRIES

 

VILKŲ ŽIEMAI bebėgant iš kiemo pats metas pradėt ruoštis artėjančiam festivalio KILKIM ŽAIBU jubiliejui. Bene labiausiai intriguojanti festivalio organizacinė dalis – dalyvių atranka – jau įsibėgėjo. Apie prisijungiančius kolektyvus informuosime nuolat iki pat renginio. Dalyvių kaip visada bus daug ir įvairių, bet viskam savas laikas, o jo mes turime daug. Dabar jūsų dėmesiui – intriguojantys svečiai iš Norvegijos…

Vulture Industries

Norvegija… Pamačius šios šalies pavadinimą „Kilkim Žaibu“ naujienoje veikiausiai nemažai daliai skaitytojų kažkas lengvai stuktelėjo krūtinėn – tai turėtų būti įdomu! Mes tikimės lygiai to paties ir su nekantrumu laukiam VULTURE INDUSTRIES gyvo pasirodymo. Sunkiosios muzikos gurmanų visame pasaulyje pamėgtas kolektyvas drąsiai pretenduoja tapti viena iš įdomiausių festivalio grupių, o klausytojams – puikiu atradimu.

VULTURE INDUSTRIES susikūrė 2003 metais garsiojoje roko ir metalo muzikos šventovėje – Bergene. Įspūdingoje Šiaurės jūros pakrantėje tarp fjordų ir kalnų įsikūrusiame mieste ši grupė netruko išsiskirti iš minios. Nepasidavę black metalo manijai ir niūriam klimatui, muzikantai išvystė savitą kūrybos braižą, paprastai vadinamą progresyviu/avangardiniu metalu. Jų skambesys susideda iš daugybės skirtingų elementų, kurie tarpusavyje turėtų lyg ir nelabai derėti, bet juk tai norvegai ir jiems į tai nusispjaut. Juolab, kad simfoninis, industrinis, eksperimentinis, black ir netgi doom metalas čia dera nepriekaištingai. Drąsiausi kritikai juos netgi lygina su unikaliaisiais Faith No More, Arcturus, Devin Townsend, Manes, Ved Buens Ende ar Enlsaved. Skanu, tiesa?

Pernai rugsėjį garsioji prancūzų kompanija Season of Mist išleido trečiąjį VULTURE INDUSTRIES albumą „The Tower“. Brandus bei kokybiškas devynių kūrinių diskas susirinko daugybę puikių įvertinimų. Išskirtinis kūrybiškumas ir sugebėjimas akies mirksniu sklandžiai keisti pavaras laviruojant tarp skirtingų stilių VULTURE INDUSTRIES padėjo prasibrauti į plačius tarptautinius vandenis ir sausakimšomis salėmis pasitikrinti savo vertę. Vien ko verti charizmatiškojo grupės lyderio Bjørnar E. Nilsen pasirodymai, garsėjantys ekscentriškumu  bei techniniu meistriškumu.

Ir jeigu Jums dar kyla klausimas, ką ši grupė veiks „Kilkim Žaibu“, atsakymas yra labai paprastas – tai bus festivalio desertas, kurį velniškai norėsis pakartoti!

Primename, kad 15-asis senųjų tradicijų ir sunkiosios muzikos festivalis KILKIM ŽAIBU nugriaudės 2014 m. birželio 20 – 22 dienomis prie Lūksto ežero, Varniuose, Žemaitijoje.

Bilietai į renginį šiuo metu kainuoja 95 Lt. Bilietai brangs.

Daugiau informacijos apie renginį ir bilietus: www.kilkimzaibu.com

Draugaukime: http://lt-lt.facebook.com/kilkimzaibu

 

 

Susijusios nuotraukos:

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą