OTAVA YO ir SVJATA VATRA koncertas – 14-03-20

 
Kas
OTAVA YO ir SVJATA VATRA koncertas
When
Ketvirtadienis, kovo 20, 2014
20:00 - Amžius neribojamas
Where
Kalvarijų g. 85
Vilnius, Lietuva
Other Info
[Aprašymas]

Besiruošiantis naujam sezonui "Mėnuo Juodaragis" kviečia į siausmingą post-folk grupių koncertą Vilniuje, kur Kovo 20 d. pavasario šėlsmą skelbs patrakėliai OTAVA YO iš Petrapilio (Rusija) ir ukrainietiško temperamento fenomenas SVJATA VATRA (Estija/Ukraina). Abi grupės jau pažįstamos mūsų publikai, bet vakaras nestokos naujų muzikos spalvų - Otava Yo pristatys savo naują albumą "Čto za pesni", o ypatingieji svečiai iš Viljandžio - naujas dainas su revoliuciniu polėkiu. Kas matęs nors vieną šių grupių pasirodymą, tikriausiai neabejoja - reikės šokti, šokti daug ir smarkiai..!

Koncertas vyks sostinės muzikiniame teatre "New York" (Kalvarijų g. 85 - http://www.newyorkclub.lt/). Renginį organizuoja nepriklausoma muzikos leidykla DANGUS.

Bilietų kainos - 36 Lt išankstiniai, 44 Lt koncerto dieną.
Bilietų platinimas bus paskelbtas netrukus!!!

-----------------------------------------------

Spalvingi folk-punk rokeriai OTAVA YO iš Sankt Peterburgo rusišką folklorą jungia su energinga šokių muzika. Vieni jų kūrybą vadina "modernia juokdaryste", kiti apibūdina kaip "komunalkės groov'ą" - ir jie teisūs! Tai ne tik virtuoziškai modernus muzikos kadrilis, bet ir ironiški tipažai, svaigus šou scenoje, bei galinga porcija geros nuotaikos ir juokų, prieš kuriuos neatsilaiko net skeptiškiausi šiauriečiai! Grupė atsirado gan spontaniškai 2004 m., kuomet keletas profesionalių muzikantų pabandė sukurti naują ir negirdėtą post-folkloro formą, kurią pavadino "Russian beat". Juokaujant gimė ir grupės įvaizdis, paremtas klasikiniais ruso stereotipais, kuriuos galima sutikti ne tik gatvėje, bet ir pvz. D.Harmso kūryboje, arba filme "Šuns širdis".

Nemažai pasaulio apkoncertavę Otava Yo neseniai išleido ketvirtąjį albumą "Čto za pesni" (Kas per dainos), kurį koncertinio turo metu pristato visose Baltijos šalyse. "Mes stengiamės būti labai rimti, tad jei jums pasirodys, kad girdite kažką tokio, ko tikrai nesitikėjote išgirsti, - žinokite, tai yra būtent tai, ko mes siekiame," - sako muzikantai, nekantriai laukiantys susitikimo Vilniuje.

http://otava-yo.spb.ru/
https://www.facebook.com/pages/Otava-yo-Отава-ё/210428005652269SVJATA VATRA ("Šventoji Ugnis" ukrainietiškai) - unikali grupė, plieskianti temperamentinga muzika, kurioje susitinka regis visiškai skirtingos planetos - ukrainietiškas ir estiškas folkloras! Kolektyvą 2005 m. įkūrė charizmatiškas trombonistas ir vokalistas Ruslan Trochynskyi, kuris prieš tai, kai persikėlė gyventi į Estiją, 5 metus grojo viename garsiausių Ukrainos kolektyvų Haydamaki. Svjata Vatra muzikoje ukrainietiško vokalo intensyvumas, bravūriškas trombono koloritas pulsuoja kartu su baltška roko muzika ir dūdmaišių trėlėmis, - taip gimsta labai savita ir, galima sakyti, nepakartojama (tarp)kultūrinė dermė.

Liudininkai teigia, kad joks garso ar vaizdo įrašas neprilygs tam, ką ši grupė parodo scenoje gyvai...! Tad būsimas vakaras skirtas pirmiausia tiems, kas myli gyvos muzikos energiją - karštą ir jaukią, kaip laužo ugnis. Svjata Vatra festivalyje "Mėnuo Juodaragis" pasirodė prieš du metus, dabar klausytojų Lietuvoje laukia nauja programa ir naujos dainos, tarp kurių turėtų nuskambėti ir naujausia - ją Ruslanas skyrė Maidano laisvės kovai.

http://www.svjatavatra.com/
https://www.facebook.com/svjata.vatra

« Back to the calendar

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą