VELNIO AKMUO (festivalis) – 14-07-17

 
Kas
VELNIO AKMUO (festivalis)
When
Ketvirtadienis, liepos 17, 2014
16:00 - Amžius neribojamas Buy Tickets
Where
Dainuvos slėnis (map)
Anykščiai, Lietuva
Other Info
Velnio Akmuo, šiuolaikinio roko ir metalo muzikos festivalis po atviru dangumi, Dainuvos slėnį Anykščiuose sudrebina kiekvieną vidurvasarį nuo 2009 metų. Nei per didelis, nei per mažas – ne kartą muzikantų apibūdintas kaip vienas maloniausių nedidelių festivalių Europoje. Gyva muzika, originali kūryba, pozityvios emocijos, nereali atmosfera ir nepamirštami įspūdžiai – štai kas traukia tūkstantinę minią iš visos Lietuvos, o pastaraisiais metais privilioja vis daugiau festivalininkų ir iš svečių šalių. Tiek prisiekę gryniausio metalo muzikos fanai, tiek įvairių šiuolaikinių roko muzikos krypčių gerbėjai, jaučiantys, kokia yra tikroji rokenrolo dvasia, būtent čia jos ieško ir neabejotinai atranda.


Velnio Akmuo kelioms dienoms suvienija galingus muzikinius pasirodymus ir įvairias meno apraiškas, metalo ekstremalus ir modernios alternatyvios muzikos gerbėjus. Per penkerius metus festivalis spėjo ne tik pelnyti pripažinimą, bet ir išaugti, išplėsti muzikinę koncepciją. Trijose festivalio scenose pasirodo apie 40 grupių. Pusė jų – ekstremalios muzikos, metalo atstovai, kita pusė – šiuolaikinio roko, sunkiai apibrėžiamų stilių, eksperimentinės muzikos kūrėjai ir atlikėjai. Tarp jų atsiduria bent keletas legendinių, puikiai žinomų pasaulinio lygio atlikėjų vardų, ir naujos, perspektyvios grupės, kopiančios į populiarumo viršūnę. Galiausiai, dalis koncertų laiko skiriama ir lietuviškai alternatyviajai scenai – festivalis kasmet siekia išskirti tai, ką geriausio tuo metu turime Lietuvoje.

Velnio akmuo vyksta ypatingame Anykščių Dainuvos slėnyje, po atviru dangumi, galima sakyti, tiesiog ant upės kranto. Ideali aplinka poilsiui gamtoje ir magiškoms muzikinėms patirtims. Bent kartą Velnio Akmenyje apsilankę žmonės žino – tai šiuolaikinis festivalis, kur susirasti naujų draugų lengviau, negu pasistatyti palapinę, kur geriausia vieta atrasti, susipažinti ir kurti kartu su kitais.

Nedidelis, jaukus ir gyvas, tiek pat sunkus ir profesionalus muzikiniu turiniu, kiek ir beprotiškai lengvas, laisvas ir žavus savo kūrybiniais sprendimais, atpalaiduojančia atmosfera ir pozityvia energija. Tokia dermė daro Velnio Akmenį unikaliu ekstremalaus rokenrolo festivaliu!

« Back to the calendar

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą