MĖNUO JUODARAGIS (festivalis) – 14-08-22

 
Kas
MĖNUO JUODARAGIS (festivalis)
When
Penktadienis, rugpjūčio 22, 2014
12:00 - Amžius neribojamas Buy Tickets
Where
Skinderiškio parkas (map)
Kėdainiai, Lietuva
Other Info
Vasaros pabaigoje mus pasitiks keturis metus ratu apkeliavęs Mėnesio Juodaragio ciklas - laikas surengti kitokį, glaustą, ypatingai magišką festivalio epizodą. Septynioliktasis MJR numatytas 2014 m. rugpjūčio 22-24 dienomis - vieneriems metams šventės vyksmas nukeliaus į Vidurio Lietuvą ir šiemet išsiskleis naujoje vietoje - užburiančios augalijos parke Kėdainių rajone. "Mažasis" MJR XVII apgaubs savo programą nepaprasta tema ir naujais pavidalais - renginys savo pobūdžiu skirsis nuo tradicinio festivalio formato, būdingo Juodaragiui pastaraisiais metais.

Dėl gamtiškai jautrios vietos ir glaustumo, MJR XVII lankytojų ir bilietų skaičius bus ribotas - lankytojams skirta 1500 bilietų. Todėl bilietai bus kiek brangesni, nei įprastai. Vienok, tikime, kad visi nuolatiniai Juodaragio bičiuliai ir gentainiai tikrai turės galimybę apsilankyti ir įvertinti nepaprastą festivalio epizodą. Bilietus įsigyti galima nuo gegužės 5 d. šioje svetainėje.

Glaustoji Juodaragio versija rengiama kas 4 metus - pastarąjį kartą tai buvo 2010 m. Aukštadvaryje, o kita tokia proga numatyta 2018 m. "Mažasis" MJR - tai savotiška festivalio pertrauka, perkrovimas ir galimybė naujoms, didelėms ir jaukioms svajonėms.

« Back to the calendar

 
 
 

Komentarų: 2

  1. Valiera parašė:

    kur foto?

 
 

Parašykite komentarą