UDO (koncertas) – 15-05-05

 
Kas
UDO (koncertas)
When
Antradienis, gegužės 5, 2015
19:00 - Amžius neribojamas Buy Tickets
Where
Forum Palace (map)
Konstitucijos pr. 26
Vilnius, Lietuva
Other Info
Kas yra “U.D.O.”, klausimų neturėtų kilti ne tik sunkiosios muzikos gerbėjams. Viena žymiausių Vokietijos grupių įnešė svarų indėlį į heavy metalo istoriją ir vis dar yra svarbi jos dalis. Kadaise palikusio kitą žymią Vokietijos grupę “Accept” unikalaus vokalisto Udo Dirkschneiderio viešnagė su savo grupe mūsų šalyje šį kartą bus pažymėta net 5 penketais: 2015 metų gegužės 5 dieną “U.D.O.” Lietuvoje pasirodys jau penktą kartą ir pristatys 15-tą studijinį albumą. Koncertas vyks “Forum palace” Vilniuje. Kartu su grupe "U.D.O." atvyks ir dvi kitos užsienio grupės: "Sister Sin" ir "Garagedays".

Paskutinį kartą “U.D.O.” Vilniuje grojo 2013-aisiais. Šiemet naują albumą “Decadent” išleidę žymieji vokiečiai tradiciškai jo pristatyti sugrįžta į šalį, kurioje, pasak balandžio 6-ąją 63 sulauksiančio energingojo grupės lyderio Udo, juos visada sutinka patys geriausi fanai. Jiems šie atlikėjai jau tapo kone nacionaliniai didvyriai, o praeitą kartą gerbėjai buvo ypač pamaloninti – būtent Vilniuje tuomet startavo Europinis grupės turas. Yra kuo pasidžiaugti ir šįkart – koncertinio turo “Decadent Tour” tvarkaraštyje Lietuva yra vienintelė Baltijos šalis.

Šiuo metu grupės “U.D.O.” sudėtyje yra vienintelis nuo jos kūrybinio starto 1987 metais likęs vienas įkūrėjų Udo Dirkschneideris, po dešimtmečio į grupę atėjęs boso gitaristas Fitty Wienholdas, nuo 2004-ųjų čia grojantis italų kilmės būgnininkas Francesco Jovino ir du tik 2013 metais prisijungę gitaristai – rusas Andrejus Smirnovas bei suomis Kasperi Heikkinenas.

Šiandien „U.D.O.“ ir toliau lieka viena produktyviausių ir daugiausiai koncertuojančių heavy metalo grupių pasaulyje. Šių metų sausio mėnesį išleistas „Decadent“ yra jau penkioliktas studijinis albumas grupės diskografijoje. Naujasis įrašas ir vėl sėkmingai šturmuoja daugelio pasaulio šalių perkamiausių albumų sąrašus. Taigi teutoniško metalo fabrikas dirba visu pajėgumu.

“Decadent World Tour 2015” gastrolėse grupė „U.D.O.“ pristatys kūrinius iš naujausio albumo ir fanų pamėgtas populiariausias savo bei „Accept“ dainas. Šių metų turo Europoje metu sunkiosios muzikos veteranai surengs apie keturiasdešimt koncertų klubuose, o taip pat pasirodys keliuose vasaros festivaliuose, tarp jų - viename garsiausių pasaulyje festivalių “Wacken Open Air”.

« Back to the calendar

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą