Symphonic Metal Nights“ turas su norvegais „Sirenia“ ir dar trimis grupėmis atvyks į Vilnių

Moterys valdo pasaulį! Tokia pirma mintis aplanko, pamačius Europos turo „Symphonic Metal Nights“ dalyvių sąrašą. Jame savo pajėgas suvienys net keturios grupės iš Šiaurės Europos, vedamos Norvegijos gotikinio ir simfoninio metalo pažibos – grupės „Sirenia“. Koncertas vyks 2023 m. rugsėjo 22 d. (penktadienį) Vilniaus klube „Vakaris“. Šiame renginyje pasirodys dar dvi grupės iš Suomijos – „Amberian Dawn“ ir „Dark Sarah“ – bei kolektyvas iš Švedijos „Rexoria“. Ypatingo žavesio šiam koncertui suteiks ryškus moteriškas akcentas – visu grupių pagrindinės vokalistės yra kerinčios ir balsingos moterys!

Simfoninio ir gotikinio metalo ikona „Sirenia“ savo propaguojamą melodingąją muzikinę tamsą materializavo visiškai naujame studijiniame albume „1977“, kuris pasirodo šiandien, 2023 m. gegužės 26 d. Jau daugiau nei dvidešimt metų vadovaujama norvegų multi-instrumentalisto ir kompozitoriaus Morteno Velando, ši grupė vis dar yra pačioje šio žanro viršūnėje. „1977“ yra 11-asis mūsų studijinis albumas. Tai galingas, įvairus, dinamiškas ir labai melodingas darbas. Po ilgai trukusios pandemijos nekantraujame sugrįžti į koncertinį gyvenimą, kad palaikytume albumą ir atliktume naujas dainas gyvai. Labai laukiame, kada vėl galėsime pamatyti savo gerbėjus ir nekantraujame vėl jiems groti. Griebkite bilietus kuo greičiau – greitai pasimatysime!“ – sako Mortenas.

Antra koncerto grupė – Suomijos simfoninio metalo meistrai „Amberian Dawn“ – šiame ture pristatys naujausią albumą „Take A Chance – A Metal Tribute to ABBA“. Jamegrupė nevengia eksperimentuoti su žanrais, tačiau vis tiek lieka ištikima savo metalinei kilmei. Kartu su savo kūrybai būdingaiselementais jie metalizuoja kultinės švedų pop grupės „ABBA“ palikimą ir paverčia jį kitokia muzikine patirtimi, kokios dar niekada negirdėjote! Grupės įkūrėjas Tuomas Seppälä teigia: „Labai džiaugiamės  artėjančiu  turu su „Sirenia“.  Tai bus tikras sprogimas! Grosime ne tik dainas iš naujausio albumo, taip pat ir geriausias dainas iš senesnių mūsų įrašų – iki pasimatymo būsimoje kelionėje!“

Trečias turo kolektyvas – suomių melodingojo ir kinematografinio metalo perlas „Dark Sarah“, kurį subūrė vokalistė Heidi Parviainen. Dabar grupė jau yra įrašiusi penkis studijinius albumus ir visų jų leidybai buvo pasitelktas gerbėjų finansavimas. Per dešimt metų kolektyvas subūrė stiprų klausytojų būrį Europoje ir JAV bei įsitvirtino simfoninio metalo scenoje.

Dark Sarah – B.U.R.N. (2023)

Ketvirtoji renginio dalelė – labai energinga ir palyginti jauna heavy/power metalo grupė iš Švedijos „Rexoria“, atpažįstama iš patrauklių melodijų, sunkių gitaros rifų, greitų būgnų partijų ir spalvingų klavišinių pasažų. Vedami išskirtinio, galingo, šiurkštaus balso tembro vokalistės Fridos Ohlin jie sukuria scenoje tikrą magiją. Naujausią 2023 m. jų albumą „Imperial Dawn“ miksavo kultinės simfoninio metalo grupės „Within Temptation“ gitaristas Stefanas Hellebladas.

DIE HARD agency

www.facebook.com/diehardagency

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.