Hardroko legendos UFO gitaristas Vinnie Moore‘as koncertuos Vilniuje ir Kaune

Vasara prabėgs greitai, o koncertai tikrai nesibaigs! Jau šį rudenį Į Lietuvą atvyks legendinės britų hardroko grupės „UFO“ gitaristas Vinnie Moore‘as. Kaip koncertinio ciklo „Klasikinio roko legendos“ dalis, jis su savo grupe pristatys naujausią solinį 2022 m. albumą „Double Exposure“. Koncertai, kuriuose skambės ne tik naujos, bet ir kitos garsiausios muzikanto kompozicijos, vyks spalio 1 d. Vilniaus „Vakaryje“ ir spalio 2 d. Kauno „Oazėje“.

Amerikiečių roko gitaristas Vinnie Moore‘as yra vienas įtakingiausių ir talentingiausių šio instrumento virtuozų pasaulyje, laikomas vienu iš „shred“ grojimo gitara stiliaus pradininkų. Muzikanto karjerą jis pradėjo būdamas vos 12 metų, kai Kalėdų proga dovanų gavo savo pirmąją gitarą. Įgijęs džiazo ir roko gitaristo įgūdžių, V. Moore‘as bendradarbiavo su daugeliu žymių grupių ir atlikėjų: Alice Cooperiu, „Destruction“, „Vicious Rumors“, Michael Angelo Batio ir kt., parašė garso takelį klasikinei „Pepsi TV“ reklamai, su savo solo grupe apšildė kultinius kanadiečius “Rush”. Galiausiai 2003 metais jis tapo pagrindiniu legendinės britų grupės „UFO“ gitaristu, kurioje iki šiol groja štai jau 20 metų ir įrašė su ja 6 studijinius albumus.

Dar nuo 1986 metų Vinnie Moore‘as užsiima ir soline muzikine veikla, yra išleidęs net 10 albumų. Naujausias gitaristo 2022 m. rinkinys „Double Exposure“ – pirmasis jo solinis darbas, kuriame ir dainuojama. Šiame pusiau vokaliniame, pusiau instrumentiniame albume prie Vinnie prisijungė dainininkai Edas Terry (“Rage And Beyond”, “American Mafia”), Keithas Slackas (MSG, “Mother Road”), Mike’as DiMeo (“Riot”) ir Brianas Stephensonas (“Old James”). Būtent šį darbą gitaristas su grupe ir pristatys rudenį Europos koncertinėse gastrolėse, kurių metu užsuks ir į Lietuvą.

Gitaristo Vinnie Moore‘o meistriškumu mūsų žiūrovai turėjo progos pasigėrėti jau tris kartus: jis su grupe „UFO“ koncertavo Vilniuje „Forum palace“ ir „Siemens“ arenoje pasirodė dideliame šou su metalo monstrais „Judas Priest“, o 2020 m. prieš pat koronaviruso pandemiją dar spėjo Vilniuje pristatyti tuomet naujausią 2019 m. albumą „Soul Shifter“. Šįkart klasikinio roko gerbėjų laukia dvigubas Vinnie smūgis – Vilniaus „Vakaryje“ ir Kauno „Oazėje“!

DIE HARD agency

www.facebook.com/diehardagency

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.