Vilnius – 11/18/23 – Pramogų salė „Vakaris Vilnius“ („Pramogų bankas“, 3 aukštas) – ATOMIC ROOSTER @ Vilnius (koncertas)

Kas
ATOMIC ROOSTER @ Vilnius (koncertas)
When
Šeštadienis, 18 lapkričio, 2023
19:00 - All Ages Buy Tickets
Where
Pramogų salė „Vakaris Vilnius“ („Pramogų bankas“, 3 aukštas) (map)
Pamėnkalnio 7
Vilnius, Lietuva
Other Info
Vasara jau įpusėjo, tad koncertinio rudens sezono planai įgauna pagreitį, o koncertinis ciklas „Klasikinio roko legendos“ skelbia naują patirtį: Lietuvoje pirmą kartą ir iškart su dviem koncertais viešės legendinė britų progresyvaus roko grupė „Atomic Rooster“. Laiko patikrinta ir kokybiška roko muzika gerbėjai galės mėgautis lapkričio 17 d. (penktadienį) Kauno „Oazėje“ ir lapkričio 18 d. (šeštadienį) Vilniaus „Vakaryje“.

1969 m. vasarą tuo metu itin populiari grupė „The Crazy World of Arthur Brown“ įpusėjus turui turėjo nutraukti gastroles po JAV dėl jų klavišininko Vincento Crane’o psichinės ligos. Po kiek laiko jis ir būgnininkas Carlas Palmeris nusprendė palikti kolektyvą ir grįžti į Angliją. Jų sugrįžimo data buvo 1969 m. birželio 13 d., penktadienis – tai vėliau buvo įamžinta pirmajame naujos grupės single „Friday the 13th“. Pagal kinų kalendorių tai buvo gaidžio metai, tad spontaniškai gimė ir naujos grupės pavadinimas „Atomic Rooster“ („Atominis gaidys“).

« Back to the calendar

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.