Net keturių skirtingų šalių atstovai pasirodys vieno iš „Megadeth“ įkūrėjų Davido Ellefsono koncerte

Vienas kovo mėn. savaitgalio vakaras sunkiosios muzikos mėgėjams bus ypatingai karštas. Prie anksčiau  jau skelbto vieno iš grupės „Megadeth“ įkūrėjų Davido Ellefsono (JAV) turo koncerte Vilniuje jungiasi dar trys skirtingų šalių muzikantai: latviai „Terror Activator“, lietuviai „Shvininiai Sharvai“ (arba „SHSH“) ir metal DJ Eric Hutchence (Sakartvelas). Šis koncertas įvyks 2024 m. kovo 22 d. (penktadienį) Vilniaus klube „Vakaris“.

„Grammy“ ir kitų gausių apdovanojimų laureatas, garsios thrash metalo grupės „Megadeth“ vienas iš įkūrėjų, daugelio kitų žinomų bei vertinamų muzikinių projektų narys, virtuozas-bosistas Davidas Ellefsonas lankysis Lietuvoje savo solo grupės Europos turo „Bass Warrior Tour 2024“ metu. Sunkiosios muzikos gerbėjams tai žada būti tikrai ypatinga naktis, nes programoje skambės ne tik žinomiausi „Megadeth“ hitai, jo solo projektų kompozicijos, bet ir dar keletas roko bei metalo klasikos kūrinių, papildytų šmaikščiais ilgos muzikanto karjeros akimirkų pasakojimais.

Renginio svečias iš Lietuvos – triukšmingas kvintetas sunkiai ištariamu pavadinimu „Shvininiai Sharvai“ arba „SHSH“ (paprastumo sumetimais vartojamas akronimas) kelia bangas Baltijos šalių metalo scenoje. Iš kitų išsiskiriantys savo unikaliais suvirintojų įkvėptais personažais, aštriomis melodijomis ir sprogstamais teatralizuotais šou – jie tikrai žino, kaip patraukti minios dėmesį. Kaukėti scenos suvirintojai, jungiantys kūryboje metalą, džiazą ir EDM, jau daugiau nei pusę dešimtmečio kuria unikalią muzikinę patirtį ir kultą savo gimtinėje – ir nesiruošia sustoti!

„SHSH“ savo muzikinę kelionę pradėjo 2017 m., kuomet išleido debiutinį albumą „Atshiaurusis“. Tačiau tarptautinei publikai grupė atsiskleidė tik neseniai, 2023 m. išleidusi antrąjį studijinį ir pirmą anglų kalba albumą „The Great Paradise of Tomorrow“. Net užsienio šalių kritikai šį albumą pavadino „tikru šedevru, thrash metalo deriniu su daugybe kitų žanrų, perpildytu gera nuotaika“ (The Metal Asylum), pabrėžiant, kad „SHSH yra vienas iš drąsiausių ir unikaliausių dalykų, per daugelį metų nutikęs thrash metalui“ (Metal Hammer) ir teigiant, kad „grupė pasirengusi sugriauti senas ir užkariauti naujas ribas savo kataklizminiu skambesiu“ (Indie Boulevard).

Antrieji koncerto svečiai – latvių grupė „Terror Activator“ prisistato taip: „tai greitas senosios mokyklos ir naujosios thrash metalo bangos derinys, kurį sudaro penki jauni plaukuoti „beercoholikai“ („alausholikai“), visada panirę į vakarėlius ir grojimą trankios muzikos, kuri neabejotinai privers jus judėti, trankytis ar vartytis (leidžiama pasirinkti)“.

„Terror Activator“ įkurta 2017 m. sausį Rygoje. Po beveik pusantrų metų aktyvių gyvų pasirodymų, 2019 m. jie išleido debiutinį EP „Moshing is Available“, o 2023 m. – ir pirmąjį pilno metro albumą „Forcibly Wasted“. Jie koncertavo daugelyje klubų ir festivalių Baltijos šalyse (Metalshow Open Air, Kilkim Žaibu, Devilstone) ir turėjo garbės dalytis scena su tokiomis grupėmis kaip „Sepultura“, „Legion Of The Damned“, „D.R.I“, „Destroyer 666“ ir kt.

Trečias dalyvis, pradėsiantis renginį ir įaudrinsiantis publiką – Eric Hutchence iš tolimojo Tbilisio (Sakartvelas) – yra rečiausios pasaulyje metalo scenos atlikėjas. Jis yra didžėjus – METALO DJ’us! Sunkios melodijos ir garsų lavina supurtys jus, suteiks energijos visam vakarui ir sukurs beprotiškai šaunią atmosferą. Pasiruoškite kratyti galvas, šokinėti ir dainuoti kartu!

DIE HARD agency

www.facebook.com/diehardagency

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.