Originalus grupės vokalistas Udo Dirkschneideris Vilniuje atliks garsiausias „Accept“ dainas

„Dirkschneider“ – tai pavadinimas, reiškiantis kur kas daugiau nei tik antrasis vokalisto Udo Dirkschneiderio ir jo grupės „U.D.O.“ įsikūnijimas. Šiuo pavadinimu ir tokia forma vokiečių rokerių kvintetas atiduoda duoklę savo legendinio dainininko muzikinei istorijai. Būsimo pasaulinio turo metu projektas „Dirkschneider“ pažymės legendinio ir populiariausio grupės „Accept“ albumo „Balls To The Wall“ 40-metį. Ta proga koncertuose jei sugros visą šį albumą, pridėdami kaip vyšnią ant torto ne vieną visiems heavy metalo gerbėjams puikiai pažįstamą kultinės vokiečių grupės dainą. Koncertas vyks Vilniaus klube „Kablys“ 2025 m. kovo 8 d. (šeštadienį).

Kaip dainų autorius ir net įkūrėjas XX a. 8-ajame dešimtmetyje Udo buvo vienas iš pagrindinių kultinės grupės „Accept“ sėkmės istorijos svertų. Naujausias „U.D.O.“/„Dirkschneider“ šeimos narys bosistas Peteris Baltesas taip pat buvo „auksinės“ legendinės grupės sudėties narys, daug prisidėjo prie „Accept“ šlovę nulėmusių kūrinių, o per jų bendrą laiką grupėje ir gimė kultinis albumas „Balls To The Wall“.

„Balls To The Wall“ yra labai tinkamas apibūdinimas grupės gyvam pasirodymui scenoje, kurį taip pat kuria ir papildo tikslus kaip laikrodžio mechanizmas būgnų monstras Svenas Dirkschneideris ir talentingas gitaristų Andrejaus Smirnovo ir Fabiano „Dee“ Dammerso duetas. Kokia laimė, kad minėto studijinio albumo, kuris yra labiausiai parduodamas ir geriausiai žinomas „Accept“ studijinis darbas, 40-metis sutapo su dabartiniu „U.D.O.“ / „Dirkschneider“ klestėjimo laiku! Natūralu, kad grupė nenori palikti šio jubiliejaus nepastebėto – štai kodėl projektas „Dirkschneider“ džiaugiasi galėdamas ne tik paskelbti pilną albumo „Balls To The Wall“ atlikimą gyvai koncertų metu, bet taip pavadinti ir visą turą, kurio metu švęs jau ikona metalo gerbėjams tapusio albumo jubiliejų 2025 m. pavasarį visoje Europoje!

Udo Dirkschneideris nekantriai laukia šių jaudinančių pasimatymų su gerbėjais: „Tikrai negaliu nusėdėti vietoje laukdamas, kada galėsiu dar kartą panirti į didžiausios sėkmės sulaukusį grupės „Accept“ albumą. Be to, scenoje kartu su bosistu Peteriu Baltesu po ilgos pertraukos dalinsimės malonumu, atlikdami visą „Balls To The Wall“ jums visiems gyvai. Tai tikrai bus vienas didžiausių mano karjeros akcentų!“ Tarsi 45 minučių albumo „Balls To The Wall“ kultinių kūrinių, tokių kaip titulinė daina, „London Leatherboys“, „Love Child“ arba finalinės baladės „Winterdreams“ neužtektų šventei kurti – „Dirkschneider“ taip pat įtrauks į koncerte atliekamų dainų sąrašą papildomų muzikinių staigmenų ir netgi sukurs naują scenografiją bei specialius ir ypatingus turo techninius sprendimus. Visos jėgos bus skirtos paminėti 40-ąsias šio neginčijamo „Accept“ muzikinio šedevro metines ir užtikrinti, kad bendri vakarai koncertinėse erdvėse būtų nepamirštama šventė kiekvienam klasikinio heavy metalo muzikos gerbėjui.

Organizatorius: DIE HARD agency

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.