„Moonspell“ Lietuvoje koncertuos su prancūzais “Dagoba” ir graikais “Jaded Star” (video)

Į trečiąjį kūrybinį dešimtmetį įkopusi viena žymiausių Portugalijos roko grupių „Moonspell“ jau šį sekmadienį koncertuos Lietuvoje. Mūsų šalyje šie muzikantai turi gausų, kaskart jų laukiančių gerbėjų būrį. Pristatydami savo naujausią albumą “Extinct”, portugalai į koncertinių gastrolių palydą pasirinko net dvi grupes – tai prancūzai “Dagoba” ir graikai “Jaded Star”. Šie trys kolektyvai pasirodys vieninteliame koncerte Lietuvoje, lapkričio 1-ąją Vilniuje, „Forum palace“.

Bilietais į šį renginį prekiaujama visose „Bilietai LT“ kasose ir internete www.bilietai.lt.

MOONSPELL_05

Nuo 1992 metų gyvuojanti grupė „Moonspell“ tapo ne tik viena garsiausių Portugalijos muzikos scenos atstovių, bet ir viena žinomiausių gotikinės sunkiosios muzikos grupių pasaulyje. Jos diskografijoje susikaupė 11 studijinių albumų, kurių naujausias – šių metų pavasarį išleistas darbas “Extinct”, plačiai pristatytas kelių dainų vaizdo klipais. “Moonspell” iki šiol jau surengė virš penkiasdešimt koncertinių turų ir dėl to pelnytai susilaukė pasaulinės šlovės. Naujausios gastrolės Europoje “Road to Extinction Tour, Part II“, kurios startavo spalio 23 dieną Insbruke Austrijoje, skirtos albumo “Extinct” pristatymui. Jose Portugalijos scenos pažibai talkins prancūzų ekstremalai “Dagoba” bei graikų simfoninio metalo komanda „Jaded Star“.

DAGOBA_01

Grupę “Dagoba” 2000 metais subūrė vokalistas Shawter. Po metų pasirodęs debiutinis EP “Release The Fury” ir jį lydėjęs dainos “Rush” vaizdo klipas susilaukė itin palankių muzikos kritikų ir melomanų įvertinimų. 2003-aisiais grupė išleido ir pilną studijinį albumą “Dagoba”, o jo pristatymo gastrolėse galutinai pelnė sunkiosios muzikos mylėtojų simpatijas. Šiuo metu grupės diskografijoje yra jau 6 studijiniai darbai, naujausias jų – šių metų vasarą išleistas “Tales Of The Black Dawn”. “Dagoba” kvartetas intensyviai koncertuoja Prancūzijoje ir keliauja po Europą su žymiomis grupėmis (“Metallica”, “Sepultura”, “In Flames”, “Machine Head”, “Samael” ir kt.). Naujausias jų kelionės maršrutas – pagrindinės lydinčios grupės teisėmis dalyvauti šiųmetinio “Moonspell” albumo pristatyme ir tuo pačiu plačiau paviešinti savo naujausią kūrybą.

JADED STAR_01

Graikų komandoje „Jaded Star“ jėgas suvienijo žymioje austrų simfoninio power metalo grupėje „Visions Of Atlantis“ dainavusi skardžiabalsė vokalistė Maxi Nil ir buvęs JAV heavy metalo kolektyvo „Iced Earth“ būgnininkas Raphael Saini. Grupės sudėtyje yra ir kiti 2 muzikantai – savitu grojimu garsėjantis gitaristas Kosta Vreto bei ritmo harmoniją sumaniai palaikantis bosistas Babis Nikou. Energija ir sceninė patirtis lėmė šiai grupei specialių svečių vietą lydint portugalus “Moonspell” jų naujojo turo koncertuose, kuo „Jaded Star“ labai didžiuojasi. Ne mažesnės sėkmės sulaukė ir debiutinio albumo “Memories From The Future” pasirodymas šių metų pavasarį, kurio solidesnio pristatymo nei koncertuojant su “Moonspell” ir “Dagoba” graikai vargu ar galėjo tikėtis.

https://youtu.be/g2LrCcbbDKM

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.