Gineso rekordininkai „Manowar“ pasauliniame ture užsuks ir į Lietuvą (video)

Į Lietuvą vėl atvyks tiesiogine prasme garsiausia pasaulio grupė “Manowar”. Ji – vis dar Gineso knygos rekordininkė, toliau mėgaujasi pasauliniu populiarumu ir vis dar laukiama tūkstančių gerbėjų visose šalyse, kurios pakliūva į koncertinių turų tvarkaraščius. Šį kartą metalo muzikos žvaigždės „Manowar“ Lietuvą įtraukė į pasaulines gastroles “Gods And Kings World Tour 2016”. Taigi dar šią žiemą, vasario 10 dieną amerikiečiai surengs vienintelį koncertą Vilniuje, “Compensa” koncertų salėje.

Bilietus į šį renginį nuo lapkričio 5 d. bus galima įsigyti visose „Bilietų pasaulis“ kasos ir internete.

MANOWAR_tour 2016

Viena populiariausių pasaulyje metalo grupių „Manowar“ susikūrė 1980 m. Niujorke, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Vadovaudamiesi šūkiu „Mirtis netikram metalui“, muzikantai jau 1984 m. tapo tikrais rekordininkais: Jie surengė garsiausią koncertą muzikos istorijoje ir buvo įtraukti į „Gineso rekordų knygą“. Šį rekordą grupė vėliau pagerino dar du kartus. „Manowar“ taip pat priklauso ir ilgiausios trukmės sunkiojo metalo muzikos koncertas – 2008 m. Bulgarijoje grupė be pertraukos grojo net 5 val. ir 1 min.

Per savo karjerą „Manowar“ išleido 11 studijinių albumų (dalis jų buvo perleisti, tapę auksiniais arba platininiais), o visame pasaulyje jų yra įsigiję milijonai melomanų. Šiuo metu grupė jau įrašinėja naują darbą, kurį žada išleisti artimiausiu metu. Be to, ji yra surengusi virš 35 koncertinių gastrolių, kuriose pastoviai buvo išparduodama šimtai tūkstančių bilietų.

Metalo karaliais tituluojama grupė “Manowar” mūsų šalyje koncertuos ne pirmą kartą. Pirmąsyk jie čia lankėsi dar praėjusiame amžiuje. Anšlaginis koncertas, kurį mena vis dar tebestovintys Vilniaus „Sporto rūmai“, įvyko 1994 metais. Į renginių metraščius įrašytas pasirodymas iki šiol daugelio melomanų atmintyje išliko kaip vienas geriausių kada nors Lietuvoje vykusių koncertų. Antrojo “Manowar” vizito teko laukti 20 metų. 2014-ųjų pavasarį nugiaudėjęs įspūdingas šou “Teatro arenoje” patvirtino jų kaip garsiausiai grojančių atlikėjų statusą. Tuomet Lietuva sėkmingai pateko į pasaulinių gastrolių „Kings Of Metal MMXIV – World Tour“, skirtų klasika tapusio „Manowar“ albumo „Kings Of Metal“ 25-mečiui, sąrašą. Ir štai visai greitai grupės gerbėjai vėl skubės į koncertinę salę, nešini ausų kištukais. 2016 metų pradžioje startuos naujos gastrolės, skirtos pratęsti “Kings Of Metal MMXIV“ jubiliejaus minėjimą, o taip pat pasitikti būsimą 2007 metais išleisto albumo “Gods Of War” apvalią sukaktį. Ir jau vasario 10 dieną viena šio turo stotelių bus Vilnius.

MANOWAR_live_07

“Mūsų komandoje daugiau yra geriau!” – sako “Manowar” lyderis, boso gitaristas Joey DeMaio. Pasak jo, jeigu kas nors galvoja, jog “Kings Of Metal” turas buvo didžiulis, tegul pabando įsivaizduoti dviejų albumų išleidimo sukakčių minėjimo mastą. Būsimų gastrolių repertuare bus grupės gerbėjams labiausiai patinkančios abiejų leidinių dainos, kiti klasikiniai “Manowar” kūriniai ir specialūs siurprizai, apie kuriuos grupės nariai suokalbiškai nutyli. Vis dėlto jie žada visa griaunantį turą, bent jau garso jame tikrai netrūks. Ir įspėja: jei metalas yra jūsų kraujyje, jūs nieku gyvu nepraleisite progos apsilankyti bent viename naujų gastrolių koncerte!

https://youtu.be/SPztD95ZPos

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.