CANNIBAL CORPSE (koncertas)

Kas
CANNIBAL CORPSE (koncertas)
When
Antradienis, 17 rugpjūčio, 2010
18:00 - Amžius neribojamas
Where
Kalvarijų g. 85
Vilnius, Lietuva
Other Info
Nekeista, kad metalinės kultūros atstovai pripažįstami vienais iš konservatyviausių. Jie neišduoda savo dievų, tiki nemariomis idėjomis, protestuoja prieš jų netenkinančias normas ir ypač nepakenčia komercijos. Tačiau yra tokių, kurie, būdami metalinės kultūros atstovai, vis dėlto sugeba priešingų stovyklų aspektus kuo puikiausiai suderinti. Vieni jų – amerikiečių brutalaus Death Metalo veteranai CANNIBAL CORPSE.

Kraujas, mirtis, kančia, kanibalizmas – tai pagrindinės nuo 1988 metų gyvuojančio kolektyvo muzikinės temos, daugiausia įtakotos įvairaus plauko siaubo filmų. Ne pats tinkamiausias variantas paprastam, sveiko proto žmogui, ar ne? Bet hey, prieš jus Death Metalo grupė, per savo ilgą karjerą pardavusi daugiau nei 1000000 albumų kopijų, ir pagal šiuos duomenis CANNIBAL CORPSE – komerciškai pati sėkmingiausia šio stiliaus grupė. Ne be reikalo žymiojoje Holivudo komedijoje „Eisas Ventura: naminių gyvūnėlių detektyvas“ pagrindinio Jim Carrey atliekamo personažo mėgiamiausia grupė ir yra būtent CANNIBAL CORPSE, kelias minutes taip pat pasirodžiusi minėtame filme. Nereikėtų pamiršti ir fakto, jog šie skaičiai ir pripažinimas pasiekti net tokiomis sąlygomis, kai dėl neva žiaurių ir kompromituojančių viršelių grupės diskai buvo uždrausti pardavinėti Australijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse.

Ir dar viena detalė: apdainuodami žmogienos mėgėjus bei besispjaudydami kraujais, pagrindiniai šios grupės muzikantai yra... vegetarai. Bet žvelgdamas į šį penketuką ant scenos, tikrai nepasakytum, jog jiems trūktų bent lašelio energijos. Sunki, kapota, „kaulus traiškanti“ muzika ir žvėriškas vokalas dažną verčia pasijusti horror filmo veikėju.

Visada judesyje, greityje, kupini jėgų ir pasitikėjimo savimi – tokius juos mato fanai, bent kartą apsilankę CANNIBAL CORPSE pasirodyme. Amerikiečiai Lietuvoje – jau regėti svečiai. Bet liaudies išmintimi verta pasikliauti – „trečias kartas nemeluos, o ketvirtas – garantuos“.

Dalyviai:
CANNIBAL CORPSE [JAV]
SOULFALLEN [Suomija]
TORTURE KILLER [Suomija]
PARALYTIC [Lietuva]

« Back to the calendar

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.