ACCEPT (koncertas)

Kas
ACCEPT (koncertas)
When
Antradienis, 11 gegužės, 2010
20:00 - Amžius neribojamas Buy Tickets
Where
Forum Palace (map)
Konstitucijos pr. 26
Vilnius, Lietuva
Other Info
Po fanų entuziastingai sutikto pranešimo apie grupės atsikūrimą ir išgraibstytų bilietų į grupės sugrįžimo koncertą Niujorke‚ heavy metal legenda „Accept“ keliasi į Europą keliems specialiems pasirodymams kruoščiai parinktose arenose savo fanams kitoje Atlanto pusėje.

Grupė nusprendė šiuos kelis „Accept“ atsikūrimą pristatančius koncertus surengti mažesnėse salėse, bet su patikrintais partneriais ir siekdami būti kuo arčiau savo ištikimųjų ilgamečių fanų. Po ilgokai užtrukusios tylos, muzikantai nori pasakyti specialų „ačiū“ savo gerbėjams Europos šalyse, surengdami specialias susitikimų sesijas (meet-and-greet) kiekviename pasirodyme iš šios koncertų serijos. Grupė iškart praneša visiems savo fanams, kad rengs autografų sesijas, bendraus su gerbėjais, mielai fotografuosis ir tikisi šiuose susitikimuose patirti kiek primirštą bendravimo su fanais malonumo jausmą.

Jau yra patvirtintos pirmosios grupės „Accept“ pasaulinio sugrįžimo turo datos. Pasaulinė sugrįžimo premjera įvyks Niujorke (JAV) „Gramercy Theatre“ salėje. Agentūra „RELAX Live!” džiugiai praneša, kad antrasis atsikūrusios grupės koncertas ir pirmasis Europoje įvyks Vilniuje. Po to jau patvirtinti keli pasirodymai Maskvoje, Sankt-Peterburge, Londone. Naujos datos turėtų paaiškėti artimiausiu metu.

Siekdami nustebinti savo gerbėjus, „Accept“ nariai stengsis pabuvoti maksimaliai daug šalių šio trumpo pristatomojo atsikūrimo turo metu, todėl kiekvienoje iš jų surengs tik po 1-2 koncertus - pagrinde jų sostinėse. Ne visos šalys visgi bus aplankytos, nes grupė koncentruosis ties pastangomis reklamuoti įrašinėjamą ir šiemet pasirodysiantį sugrįžimo albumą „Blood Of Nations“. Po trumpo į ištikimiausius grupės gerbėjus orientuoto turo, jos nariai pradės ruoštis pasaulinėms gastrolėms, kurių pradžia numatyta šią vasarą.

Naujienos apie būsimus koncertus milžinišku greičiu plinta pasaulyje internete, skatindamos susidomėjimą pamatyti ir išgirsti naują grupės sudėtį – kartu su naujuoju vokalistu Marku Tornillo (ex-„TT Quick“).

„Mes negalėjome daugiau laukti ir nusprendėme, kad turime vėl muzikuoti,“ sako ilgametis grupės bosistas ir daugumos dainų bendraautorius Peteris Baltes. „Negalėjome daugiau sėdėti, sudėję rankas, ar delsti tik dėl to, kad ilgametis vokalistas Udo Dirkschneideris nerado galimybės sugrįžti į grupę. Mes jaučiame, kad mūsų naujas narys vokalistas Markas yra puikus pasirinkimas. Jis yra patyręs roko dainininkas-veteranas, kuris puikiai žino „Accept“ muzikos palikimą ir jo balsas idealiai tinka „Accept“ skambesiui.“

« Back to the calendar

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.