ARIA XXV (festivalis)

Kas
ARIA XXV (festivalis)
When
Šeštadienis, 20 lapkričio, 2010
20:00 - Amžius neribojamas
Where
Ledo rūmai (map)
Sankt Peterburg, Russia
Other Info
Savo ketvirčio amžiaus jubiliejaus proga grupė ARIA parengė gerbėjams siurprizą: pirmą kartą bus surengtas ARIA festivalis, kuriame pasirodys visos grupės, susiformavusios iš šio legendinio kolektyvo.

Maža to, kad pati grupė jau dvidešimt penkerius metus džiugina savo gerbėjus, tai tą patį daro iš jos gretų gimę kolektyvai, kurių yra nei daug, nei mažai, o lygiai keturi. Šią, taip vadinamą „Aria šeimą“, sudaro: sunkioji artilerija – grupė MASTER, melodingoji, gitarinė šeimos pusė – grupė MAVRIN, nepaprasto vokalo ir gilių tekstų puoselėtoja – grupė KIPELOV, industrinio skambesio sesutė – grupė ARTERIA. Jau nekalbant apie visą plejadą muzikantų, kurioms šios grupės tapo savotišku „bilietu į ateitį“.

Kol kas šventės programa laikoma paslaptyje, tačiau yra žinoma, kad truks ji apie keturias valandas, per kurias scenoje bus grojami tiek ARIA hitai, tiek kiekvienos grupės savos kūrybos dainos. Laukiama ir bendrų pasirodymų, Valerijaus Kipelovo ir Artūro Berkuto duetų ir, žinoma, svečių. Koncerto rengėjai išdavė, kad jubiliariams dainą „Tam vysoko“ padės atlikti grupės MELNICA vokaliste Chelavisa. O kokie dar siurprizai laukia, pamatys tie, kas apsilankys koncertuose.

« Back to the calendar

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.