KILKIM ŽAIBU XVII: rumunai DIRTY SHIRT

Vasaros linksmybių išsiilgus vis dažniau sulaukiame pageidavimų, kad festivalyje būtų daugiau šėlionių, daugiau siautulio, daugiau gero folkmetalio išsitaškymui… Ir tada pasipila vis tie patys per keliolika metų iki gyvo kaulo pakirėję ant kelių pirštų suskaičiuojami vardai…

Mes radome šį tą gaivesnio! Štai jums pasiučiausias, kreiviausias ir visas sienas griaunantis kolektyvas iš Rumunijos – DIRTY SHIRT!

Dirty Shirt color

Dirty Shirt yra viena labiausiai vertinamų Rumunijos metalo grupių, 2014 metais laimėję antrąją vietą Wacken Metal Battle konkurso finale bei daugelį kitų apdovanojimų. Grupė kuria savo visiškai pašėlusį stilių maišydami sunkų šiuolaikinio metalo skambesį, nuotaikingą Rytų Europos folkloro atmosferą, World muzikos eklektiką, jaudinančius Industrialo garsus, Hardkoro energiją ir Funk’o linksmybes.

Nuo pat pradžios 1995 metais Dirty Shirt tapo fenomenaliu puikios muzikos reiškiniu. 2000-aisiais pagamino pirmąjį albumą „Very Dirty”. Po pertraukos ir truputį pakeitę stilistiką, 2010-aisiais grįžo su įrašu „Same Shirt, Different Day”. Trečiasis albumas „Freak Show” buvo iškeptas 2013-aisiais ir iškart susilaukė vienbalsių pagyrų. Pirmasis šio albumo singlas „Freak Show” buvo įtrauktas į socialinių tinklalapių žaidimą „Rockstar Rising”. Be to, Washburn ir Randall nusprendė paskelbti Dirty Shirt oficialiu reklamos veidu.

2015 metų balandžio 26 dieną saulės šviesą išvydo bene geriausias šiandien Dirty Shirt darbas „Dirtylicious”, kūrį jau ne vienas metalo kritikas apibūdino kaip vieną geriausių praėjusių metų folk metalo albumų. Šis albumas paprasčiausiai sprogo kaip labiausiai pakvaišusios muzikos bomba tiek tėvynėje, tiek ir tarptautiniu lygiu. Šis albumas labiausiai yra įkvėptas Rytų Europos tradicinės muzikos ir įrašytas kartu su tradicinių muzikos instrumentų virtuozais „The Transylvanian Folklore Orchestra”. Unikalus stilių ir žanrų mišinys nė vienam neleis išsikapstyti iš Dirty Shirt kūrinių magijos pinklių!

Iki 17-to festivalio KILKIM ŽAIBU liko mažiau nei 100 dienų. Grupių sąrašas dar nesibaigia, „metalgurmaniškų“ vardų dar tikrai bus!

Bilietai brangs nuo balandžio 1 d.

Šiuo metų bilieto kaina – 30 €

Šeimos bilieto kaina – 55 €

Bilietus platina Bilietų Pasaulis (www.bilietupasaulis.lt)

* * *

Daugiau informacijos: www.kilkimzaibu.com

FB: www.facebook.com/kilkimzaibu

DIRTY SHIRT video:

https://www.youtube.com/watch?v=db-ho-Bael8

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.