OBITUARY, GRAVE, PATHOLOGY Vilniuje

Kas
OBITUARY, GRAVE, PATHOLOGY Vilniuje
When
Šeštadienis, 9 balandžio, 2011
19:00 - Durys atidaromos 18 val. Bilieto kaina – 50 Lt. - Amžius neribojamas Buy Tickets
Where
Klubas "Pelėda" (map)
V. Mykolaičio-Putino g. 5
Vilnius, Lietuva
Other Info
Neįtikėtina žinia Lietuvos ekstremaliosios muzikos fanatikams: į Vilnių grįžta gyva JAV metalo legenda OBITUARY! Šios grupės vardo pristatinėti plačiau nė nebūtina, nes senajai kartai jis reiškia auksinius death metalo laikus, o naujajai – šio stiliaus etaloną. OBITUARY yra viena iš iškiliausių death metalo grupių, suformavusių šią muzikos srovę ir nubrėžę jos gaires ateities kartoms. OBITUARY, kurios vizitinė kortelė yra išskir...tinis, su niekuo nesupainiojamas vokalisto Johno Tardy balsas, drebins Vilniaus klubo „Propaganda“ sienas balandžio 9 d.

Tai bus ne pirmas OBITUARY apsilankymas Lietuvoje ir, ko gero, visi prisimename jų įspūdingą antpuolį 2008-aisiais Vilniuje. Šį kartą Floridos meistrai surengė turą po Europą „The European Chainsaw Massacre“, kurio metu pristato savo 2009 m. išleistą albumą „Darkest Day“, kupiną to, kuo OBITUARY garsėja: sodrių gitarų, pašėlusių būgnų ir unikalaus vokalo. Belieka tik džiūgauti, kad turas neaplenkė ir Lietuvos. Be abejo, koncerto metu bus atlikti ir metalo klasika tapę kūriniai iš ankstyvųjų OBITUARY albumų.

Amerikiečiams kompaniją sudarys švedų death metalo ambasadoriai GRAVE ir jaunas San Diego (JAV) kolektyvas PATHOLOGY.

GRAVE jau du dešimtmečius išlieka ištikimi mirties žanrui, todėl taip gerbiami ir mėgstami sunkiosios muzikos auditorijos. GRAVE pasirodymai nėra teatras, greičiau – audra, ir tuo lietuvaičiai galėjo įsitikinti praeitais metais Anykščiuose.

PATHOLOGY vardas yra kiek mažiau žinomas, bet vertas dėmesio. Ir jei OBITUARY ir GRAVE atstovauja klasikinio death metalo mokyklai, tai PATHOLOGY užguls jūsų ausis neįtikėtinu brutalumu. Pats tas apšilimui!

Kartu su savimi grupės atsiveš savo oficialios kokybiškos atributikos, todėl savo mėgstamus atlikėjus bus galima sutikti atitinkamai pasidabinus.

Koncertą organizuoja atsinaujinęs klubas „Propaganda“ (buvęs „Mulen Ružas“), šiuo įspūdingu renginiu patvirtinantis savo ilgametės sunkiosios muzikos renginių tradicinės vietos Vilniuje reputaciją.

Bilietus į šį koncertą galima įsigyti visose „Bilietai LT“ kasose ir internete www.bilietai.lt. Renginio dieną bilietus bus galima įsigyti prie įėjimo.

« Back to the calendar

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.