Rugsėjo 1-oji Vilniaus Vingio parke. Švęsk kitaip! – 11-09-01

Kas
Rugsėjo 1-oji Vilniaus Vingio parke. Švęsk kitaip!
When
Ketvirtadienis, 1 rugsėjo, 2011
17:00 - Bilieto kaina: nuo 15 Lt. Paslaugos mokestis 1 Lt kiekvienam bilietui. - Amžius neribojamas Buy Tickets
Where
Vingio parkas (map)
Vilnius, Lietuva
Other Info
Netradiciniu formatu išsiskiriantis mokslo metų pradžios renginys plečiasi dar labiau ir šiais metais kviečia „Rugsėjo 1-ąją“ griausmingai pažymėti ne tik Vilniuje, bet ir Klaipėdoje!

Šūkiu „Švęsk kitaip!“ paremtas projektas per dvejus gyvavimo metus sutraukė beveik dvidešimt tūkstančių žiūrovų, kuriems pristatė daugiau kaip 60 įdomiausių socialinių, kultūros ir pramoginių projektų, o Vingio parke skirtingų stilių scenas drebino net 28 skirtingi atlikėjai. Šiais metais projektas plečiasi ir švęsti kitaip kviečia ne tik sostinės, bet ir uostamiesčio jaunimą.

Kaip ir praėjusiais metais, sostinės Vingio parke bus galima išvysti net tris skirtingų muzikos stilių scenas. Vakarą pradės specialią „Rugsėjo 1-osios“ jaunimo grupių atranką nugalėję jaunieji atlikėjai „Kazam!“, „Alive Way“ ir „Days of Eclipse“. Iš karto po jų Didžiojoje scenoje išvysime lyriškąjį Vaidą Baumilą su grupe, energingąjį Saulės Kliošą, geros nuotaikos pranašus SKAMP ir abejingų nepaliekantį G&G Sindikatą. Dar viena vakaro naujiena ir debiutu taps specialus Jurgos Šeduikytės pasirodymas – pirmasis jos naujojo muzikinio spektaklio „MetroNomes“ pristatymas plačiajai auditorijai.

Elektroninės muzikos mylėtojus DJ scenoje taškys Silence family narys Vidis, kartu su žymiausiais pasaulio diskžokėjais scena dalinęsis Virus J, Soulhoppers atstovai Andy Lau bei Jazzyvile, drum’n’bass skleidėjai Amenų Broliai, o pabaigoje nesakyti mamai prašys Metal on Metal komanda. Tuo metu roko scenoje išvysime geriausius sunkiosios muzikos atstovus – Katedra, Mandragora, Obtest ir kitus.

Klaipėdoje kitaip – vieningai ir iš visų jėgų – švęsti kvies taip pat visiems puikiai žinomi atlikėjai: šelmiškieji Biplan, roko krikštatėviai BIX, scenos senbūviai Lemon Joy, akustiką ir elektroniką apjungs Linas Adomaitis su styginių kvartetu „String play“, o pabaigoje energijos užtaisą pateiks specialus AC/DC Tribute projektas.

Kaip ir praėjusiais metais, renginio svečiams snausti neleis daugybė kultūros, meno ir socialinių projektų, įsikūrusių koncertų teritorijose. Vilniuje susirinkę žiūrovai galės tapti neatlygintinais Nacionalinio kraujo centro donorais, išbandyti jėgas kartu su profesionalais kendo arba jogos treniruotėse, specialiose turistų klubo trasose ar tiesiog sužinoti daugiau apie savanorystės galimybes Lietuvoje ir užsienyje. Tuo pat metu Klaipėdos vasaros estradoje, be kitų pramogų, žiūrovai turės galimybę patys pasigaminti sau laikrodžius bei iš arčiau susipažinti su gyvūnų globos organizacijos augintiniais.

Pačius ištvermingiausius nemokamai linksmybes pratęsti kvies populiariausi sostinės ir uostamiesčio klubai, parengę specialias „Rugsėjo 1-osios“ šventės afterparty programas. Beje, išsaugoję renginio bilietą žiūrovai net dvi dienas galės nemokamai lankytis įvairiuose Vilniaus bei Klaipėdos krašto muziejuose, meno galerijose, botanikos soduose ir kitose nepaprastai įdomiose ir netikėtose ekskursijose!

Daugiau informacijos apie renginį: www.r-1.lt

« Back to the calendar

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.