THUNDERTALE: vėl studijoje ir naujas TV projektas

Atėjus rudeniui, kauniečių heavy metal komanda THUNDERTALE ne tik pakeitė savo oficialaus tinklalapio išvaizdą, bet ir informuoja apie savo veiklą.

Taigi, nors vasarą grupės koncertų grafikas buvo labai įtemptas, jau nuo liepos vidurio THUNDERTALE komanda vėl pradėjo darbus savo įrašų studijoje. Dar šiais metais kolektyvas žada pradžiuginti klausytojus dar vienu studijiniu albumu.

O jau nuo rugsėjo mėnesio THUNDERTALE dalyvaus naujame LRT projekte – patriotinės dainos konkurse „Yra šalis…“

Grupė atskleidžia kai kurias detales ir informuoja, kad dainas ir atlikėjus vertins ir televizijos žiūrovai, ir garbinga 3 narių komisija, kuriai vadovauti pasiryžusi Veronika Povilionienė. Dar viena komisijos narė – poeto Kazio Bradūno dukra Elenutė Bradūnaitė iš JAV. Pasirodymus vertins žiūrovai ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Jiems balsuoti bus specialiai sukurta interneto svetainė.

Geriausiai įvertintos dainos bus įrašytos specialiuose projekto „Yra šalis…“ CD ir DVD albumuose. „Mūsų tikslas – įrašyti albumą, kuris rastų garbingą vietą ne tik kiekvieno lietuvio muzikos kolekcijoje, bet ir širdyje. Rinksime dainas, vertas Tėvynės vardo“, – sako laidos prodiuseris Saulius Basijokas.

Projekto atidarymo koncertas – rusėjo 12d. per LTV.

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.