Leslie WEST: greitai pasirodys naujas albumas

Legendinis gitaristas ir grupės MOUNTAIN įkūrėjas Leslie West rugsėjo 19 dieną išleis albumą „Unusual Suspects“. Tai bus pirmasis jo albumas po 2006-ųjų „Blue Me„.

Albume „Unusual Suspects“ be paties West išgirsite ir kitus, ne mažiau žymius gitaristus, tarp kurių Slash, bliuzroko gitaros žvaigždė Joe Bonamassa (BLACK LABEL SOCIETY), Zakk Wylde (ex-OZZY, BLACK LABEL SOCIETY), Billy Gibbons (ZZ TOP) ir Steve Lukather (TOTO ).

“Šie vyrukai negroja tiesiog tam kad grotų kiekvieno albumuose,” pasakė West. “Jie patys yra žvaigždės ir nuostabūs atlikėjai – kiekvienas su savo nuosavu skambesiu ir stiliumi.”

Šio albumo išleidimą sustabdė liga, tiesa pasakius, ji vis nenutraukė West gyvenimo.

Birželio 17 dieną West (seniai sergantis antro tipo diabetu) įbėgo į ligoninės priimamajį ir prarado sąmonę. Amputacijos sprendimą priėmė jo žmona Jenni, kuri pasakė “Pasirinkti galima buvo jo koją arba jo gyvenimą.”

West lieka nenugalėtu: “Dabar turiu suvokti, kaip gi groti gitara, stovint ant vienos kojos,” pasakė jis. “Šiuolaikiniai protezai yra puikūs, tačiau esu įpratęs paskirstyti svorį ant dviejų kojų. Teks persiorientuoti.”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.