ACCEPT: pradėti darbai ties naujuoju albumo

Po neįtikėtinos sėkmės sulaukusio ACCEPT sugrįžimo albumo „Blood Of The Nations“ ir po jo sekusio pasaulinio turo, kurio metu buvo surengta virš 180 pasirodymų visame pasaulyje, ši heavy metal legenda dabar laikinai atsisveikina su scena ir sako „labas“ studijai, kurioje pradeda darbus ties naujuoju CD.

Grupė šiuo metu rašo medžiagą naujajam leidiniui, kuris turėtų pasirodyti 2012 pavasarį ir ties kuriuo vėl burs britų prodiuseris Andy Sneap (MEGADETH, EXODUS, NEVERMORE, ARCH ENEMY).

ACCEPT gitaristo Wolf Hoffman komentaras: „ACCEPT ir Andy Sneap – tai puikus tandemas. Tai buvo aišku jau darbo ties ‘Blood Of The Nations’ metu, ir džiaugiamės galėdami tęsti bendradarbiavimą toliau. Andy yra ne tik nuostabus prodiuseris, tačiau ir geras draugas, kuris laikui bėgant tapo puikiu ACCEPT šeimos nariu.“

ACCEPT pasirodymas, kuris vyko 2011 m. liepos 15 dieną vokiškajame festivalyje Bang Your Head!!! buvo nufilmuotas, ketinant išleisti DVD. Šis koncertas ypatingas tuo, kad iš priverstinio keturių narių kolektyvo ACCEPT tapo vėl penkiuke. Kelis mėnesius grupei teko turuoti keturiese po to, kai nesėkmingai nukritęs gitaristas Herman Frank susilaužė šonkaulius ir persidūrė plautį gegužės 6 d. koncerto San Antonio metu.

Minėtasis sugrįžimo albumas „Blood Of The Nations“ pasirodė 2010 rudenį per Nuclear Blast Records. Įrašytas Backstage Studio Anglijoje kartu su žinomu britų prodiuseriu ir SABBAT gitaristu Andy Sneap (MEGADETH, EXODUS, ARCH ENEMY, MASTERPLAN), CD ypatingas tuo, kad jame debiutavo dabartinis grupės vokalistas ir naujausias jos narys Mark Tornillo (ex-TT QUICK).

ACCEPT 2011 sudėtis:

Wolf Hoffmann – gitara
Peter Baltes  – bosinė gitara
Herman Frank – gitara
Mark Tornillo – vokalas
Stefan Schwarzmann – būgnai

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.