MY FAVOURITE GUN: debiutinis albumas jau kitą savaitę

Foto: Martynas Sirusas

Daugiau nei metus brandintas albumas “Sins”, jau kitą savaitę pasieksiantis prekybos lentynas, yra visos grupės ilgo ir nuoširdaus kūrybinio darbo vaisius.

“Albumas išsiskiria ypatingai geru skambesiu, kurį MY FAVOURITE GUN formavo kartu su vienu geriausiu Lietuvos garso režisieriumi Šarūnu Tamulaičiu-“Omenu”, pasakoja grupės būgnininkas Vytis Vainilaitis.

“Dainos kurtos įvairiais mūsų gyvenimo etapais, vyraujant skirtingoms nuotaikoms, todėl kiekvienas kūrinys yra savaip ypatingas ir svarbus. Visi MY FAVOURITE GUN kūriniai yra paženklinti išskirtine energija, melodingumu bei nuoširdžiais tekstais” išduoda bosistas Paulius Jaskūnas.

Paklausite kodėl “Sins” (“Nuodėmės”, – angl.)? “Na, mūsų grupėje nėra šventų”, – juokiasi gitaristas Viktoras Jonušis-Hugis. – “Kiekvienas gyvename su savo nuodėmėmis. Albumas “Sins” yra mūsų muzikinė išpažintis. Neatsitiktinai albume yra 10 kūrinių – juose mes atskleidžiame savo vidinius išgyvenimus.”

Intriguoja ir albumo “Sins” viršelis, kurį puošia žavinga mergina. “Internete paskelbėme merginų atranką ir sulaukėme milžiniško susidomėjimo! Po ilgų svarstymų bei diskusijų nusprendėme, kad Lina geriausiai perteikia albumo nuotaiką. Kodėl būtent ji papuošė viršelį, suprasite vartydami mūsų albumą”, intriguoja grupės vokalistas Justinas Lapatinskas.

Spalio mėnesį grupė ruošiasi koncertiniam turui po didžiuosius Lietuvos miestus. Pirmasis albumo pristatymo koncertas įvyks spalio 21d. muzikos klube “Brodvėjus” Vilniuje.

Albumo “Sins” ieškokite visose prekybos vietose jau nuo spalio 17d.

MY FAVOURITE GUNalbumo “Sins” dainų sąrašas:

  1. The Beginning
  2. Rubber Man
  3. Plastic Smile
  4. Milk
  5. Last Kiss
  6. Slow
  7. Rats
  8. Finding Life
  9. Music Is My Favourite Gun
  10. Devil’s Pit

Daugiau informacijos: mfgband@gmail.com

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.