OBTEST: naujas „Auka Seniems Dievams“ leidimas

Ledo Takas informuoja, kad prabėgo lygiai dešimt metų nuo to momento, kai buvo užbaigtas antrasis vilniečių pagoniško metalo grupės OBTEST albumas, iškilmingai pavadintas „Auka Seniems Dievams“, anuomet tapęs proveržiu ne tik gimtojoje metalinės muzikos terpėje, bet ir turėjęs įtakos pagoniško metalo žanro vystymęsi kur kas platesniame kontekste.

Ilgainiui pirmojo albumo leidimo likučiai išseko, tad, artėjant apvaliai progai, nutarta ne tik iš naujo išleisti žymųjį diską, bet ir deramai atspindėti istorinę „Auka Seniems Dievams“ reikšmę. Visų pirma buvo atkapstyti originalaus įrašo takeliai ir nuspręsta juos pilnai permiksuoti. Iš archyvų buvo ištraukta ir anuomet nepabaigta, iki šiol negirdėta daina, kuriai nūnai parašytas tekstas ir suteiktas „Amžina Aušra“ pavadinimas. Tada visa medžiaga perduota garso guru iš Latvijos Gintui Lundbergui, padariusiam viską, kad „Auka…“ suskambėtų visiškai naujoje šviesoje. Iš esmės, toks ir turėjo būti albumo skambesys nuo pat įrašų pradžios – sunkus, ryškus, harmoningas ir laukinis, tik anuomet tam nebuvo galimybių. Tačiau tinkamas laikas galiausiai atėjo – po garso reanimacijos „Auka…“ pelnytai gyvuoja toliau!

Naujasis „Auka Seniems Dievams“ albumo leidimas paruoštas dviem formatais:

  • kompaktinės plokštelės pavidalu modernioje super jewel dėžutėje su išoriniu O-card voku bei 24 puslapių bukletu, kuriame, be kita ko – puikuojasi grupės gitaristo Evaldo „Sadlave“ parašyta albumo kūrybos ir įrašų istorija bei pluoštas archyvinių, anksčiau neskelbtų nuotraukų;
  •  paveikslinio 12″ vinilo plokštelės pavidalu su išoriniu voku, autentišku originaliam leidimui; beje, vinilinei versijai paruoštas ir atskiras, tam specialiai pritaikytas garso masteringas.

„Auka Seniems Dievams“ vėl sveikins klausytojus jau nuo spalio 25 dienos – ieškokite albumo Ragainės krautuvėlėje Vilniuje, teisingų koncertų metu, arba užsisakykite tiesiai iš Ledo Tako.

Kultinio albumo naujo leidimo proga anksčiau jau buvo išleistas vinilinis 7″EP singlas „Amžina Aušra“, kurį taip pat dar galima įsigyti.

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.