VILKŲ ŽIEMA (festivalis) – 11-12-10

Kas
VILKŲ ŽIEMA (festivalis)
When
Šeštadienis, 10 gruodžio, 2011
TBD - Bilieto kaina į renginį - 50 Lt. Bilietai bus parduodami prie įėjimo. - Amžius neribojamas
Where
Klubas "Pelėda" (map)
V. Mykolaičio-Putino g. 5
Vilnius, Lietuva
Other Info
Tad jūsų dėmesiui naujas senovę menantis festivalis - VILKŲ ŽIEMA.

Pirmieji šio „Vilkstaugio“ dalyviai, tai Baltarusijos metalo legenda GODS TOWER. Vos prieš metus atgimusi grupė atvyksta į Lietuvą pristatyti naują savo albumą „Steel Says Last“, kurio kūrimas buvo pradėtas dar praeitame šimtmetyje. Tie, kurie yra jau matę šią grupę, žino kokia tai pagan/doom metalo bomba, kurie nematę, rekomenduojame: nors kartą gyvenime tai pamatyti verta.

Naujo festivalio krikštui atvyksta ir garsiausia visų laikų Baltijos šalių metalo grupė SKYFORGER! Šių pagonybės nešėjų iš Latvijos atskirai pristatinėti tikrai nebeverta. Jei atsirastų dar tokių, kurie nėra apie juos girdėję, tai jiems dvejetas iš metalo ir tepasilieka po pamokų pabaigti gerti savo šiltą pieną... SKYFORGER‘iai Vilniuje nebuvo jau 2,5 metų. Iš širdies mylintys Lietuvą broliukai atvyks su geriausiu visų laikų savo kūrybos užtaisu. Komentarams vietos kaip ir nebelieka...

Ir, be abejonės, tai tik festivalio dalyvių sąrašo pradžia. Tikrai dar bus stiprių gerai žinomų vardų. Bet apie juos pranešime šiek tiek vėliau, kai tik visi kviestieji patvirtins dalyvavimą šioje „Vilkų puotoje“.

« Back to the calendar

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.