SIELA: akustinis albumas – jau šią savaitę internete

Akustinė „Sielos“ vinilo plokštelė „Visa matanti akis“ prekyboje pasirodys gruodžio 7 dieną, tačiau jau šią savaitę šį albumą internete galima ir išgirsti, ir jau netrukus – įsigyti. Nuo šiandien albumo dainų galima klausytis lietuviškos muzikos portale myliumuzika.lt, o nuo ketvirtadienio, gruodžio 1 dienos, albumą „Visa matanti akis“ galima įsigyti „Amazon“ tinkle. Artimiausiu metu jis pasirodys „iTunes“, „Napster“ bei kitose pasaulinėse muzikos parduotuvėse.

Šį rudenį šv. Kotrynos bažnyčioje įrašytą albumą „Siela“ pristatys specialiais koncertais gruodžio 9 dieną Vilniuje, muzikos klube „Brodvėjus“ ir gruodžio 10 dieną Kaune, muzikos klube „Džem’pub“. Šį albumą muzikos kompanija M.P.3 išleis dviem formatais – skaitmeniniu ir vinilo plokštele.

„Visa matanti akis“ taps pirmąja akustinio koncerto vinilo plokštele Lietuvoje. Ji bus išleista ribotu 333 vienetų tiražu ir šiuo metu yra spaudžiama Čekijoje. „Sielos“ koncertas šv. Kotrynos bažnyčioje rugsėjo mėnesį buvo surengtas specialiai, kad būtų įrašytas vinilo plokštelei. Naująją vinilo plokštelę bus galima įsigyti grupės koncertų metu ir Vilniuje esančioje krautuvėlėje „Vinilo studija“ (Pylimo g. 41, www.vinilas.lt). Gruodžio 7 dieną 17.30 val. į „Vinilo studiją“ grupė atvyks pasirašyti pirmųjų plokštelių jų pirkėjams.

Vinilo plokštelė „Visa matanti akis“ taip pat yra pirmasis leidinys pažymėtas specialiu dešimtmetį švenčiančios agentūros M.P.3 logotipu. Šis albumas iš viso jau yra vienuoliktasis „Sielos“ karjeroje. Ankstesnis grupės albumas „Euforija“ pasirodė prieš trejus metus (2008, M.P.3). Praėjusiais metais buvo išleistas ir šiai grupei pagerbti skirtas albumas „XX“ (2010, M.P.3), kuriame įvairūs atlikėjai – Andrius Mamontovas, Alina Orlova, „Lemon Joy“, „Thundertale“, Darius Mileris Nojus ir kiti –  įrašė „Sielos“ dainas.

Albumo „Visa matanti akis (Akustinis koncertas šv. Kotrynos bažnyčioje)“ dainų sąrašas:

A pusė:                                                 B pusė:

1. Provincija                                    1. Sielos sala

2. Tavo dievai                                 2. MPL

3. eM.eS.eN.Dži.J.eN.                  3. Nakties pacientai

4. Naktis                                              4. Gėlės užsimerkia

5. Pasaulio kraštas

„Visa matanti akis“ – „Amazon“ muzikos parduotuvėse nuo gruodžio 1 d.: Amazon.com, Amazon.co.uk, Amazon.de.

Vinilo plokštelės „Visa matanti akis“ pristatymo koncertai:

  • gruodžio 9 d., penktadienis – Vilnius, „Brodvėjus“, 20 val.
  • gruodžio 10 d., šeštadienis – Kaunas, „Džem’pub“, 21 val.

Bilietus į „Sielos“ koncertą Vilniuje platina „Bilietų pasaulis“.

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.