Vilnius – 12/18/16 – Menų fabrikas LOFTAS – ROKO NAKTYS Presents: Sabaton (SE) + guests

Kas
ROKO NAKTYS Presents: Sabaton (SE) + guests
When
Sekmadienis, 18 gruodžio, 2016
19:00 - All Ages Buy Tickets
Where
Menų fabrikas LOFTAS (map)
Švitrigailos g. 29
Vilnius, Lietuva
Other Info
Gruodžio 18 dieną Vilniaus menų fabrike „Loftas“ pasirodys Švedijos sunkiosios muzikos žvaigždės „Sabaton“, kuriems gerbėjai meldžiasi ne tik gimtoje šalyje, bet ir Suomijoje, Čekijoje, Vokietijoje, o Lenkijoje jie net pripažinti garbės piliečiais, kurių koncerte apsilankė pusė milijono gerbėjų!

sabaton-2016-8-7bw

„Sabaton“ neretai yra pavadinami Švedijos karo mašina, kuri sėkmingai važiuoja per didžiausius Europos ir JAV sunkiosios muzikos festivalius, ir niekas prieš ją neatsilaiko.

„Sabaton“ grojo kartu su legendiniais „Iron Maiden“ ir „Scorpions“, Amerikoje jų laukia „Black Sabbath“ ir „Slipknot“. Pilnuose stadionuose tūkstančiams entuziastų įpratę koncertuoti rokeriai, žiemą Europą tvatins sausakimšose salėse, kuriose akins savo išblizgintais ginklais.

Rugpjūčio pabaigoje „Sabaton“ išleido naujausią albumą „The Last Stand“ ir išvyko į turą „The Last Tour“. Gerbėjai neturėtų krūpčioti, išvydę plakatus, skelbiančius apie neva paskutinį „Sabaton“ turą: šis pavadinimas – tik žodžių žaismas, suvedantis albumo ir gastrolių lygiagretes. „Iš tiesų mes turime pasaulio užkariavimo planų ilgam į priekį“, – nuramina švedai.

Jų albumą išleido galingiausia pasaulyje sunkiosios muzikos įrašų kompanija „Nuclear Blast Records“. „Ir jame yra gausybė dainų, kurios pateks į mūsų nuosavą „Sabaton“ šlovės galeriją, – patikino grupės nariai. – „The Last Stand“ albume yra visi elementai, kokių tik galėtų prašyti mūsų fanai. Panaudojome daug šviežių idėjų ir dalykų, kurių anksčiau niekada nesame bandę, pavyzdžiui – gabale „Blood of Bannockburn“ naudojame dūdmaišį.“

„Sabaton“ naujienos iš pirmų lūpų Lietuvą gyvai pasieks gruodžio 18-ąją. Jų koncerto Vilniuje bilietus jau galima įsigyti interneto puslapyje rokonaktys.lt ir „Tiketoje“.

« Back to the calendar

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.