Vilnius – 12/10/16 – Menų fabrikas LOFTAS – ROKO NAKTYS Presents: Amon Amarth (SE) + guests

Kas
ROKO NAKTYS Presents: Amon Amarth (SE) + guests
When
Šeštadienis, 10 gruodžio, 2016
20:00 - All Ages Buy Tickets
Where
Menų fabrikas LOFTAS (map)
Švitrigailos g. 29
Vilnius, Lietuva
Other Info
Švedijos death metal grupė „Amon Amarth“, nešanti senųjų vikingų vėliavą, gruodžio 10 dieną pasirodys Vilniaus menų fabrike „Loftas“. Šiuo metu „Amon Amarth“ yra stipresni nei bet kada anksčiau, o jų naujausias darbas – kone kinematografinis metalo albumas pačius verčia didžiuotis.

Sunkusis metalas yra ne šiaip muzikos kryptis – tai gyvenimo būdas. Deja, metalo istorijoje gausu tamsių atsiminimų apie grupes, kurios neišgyveno sunkių laikų ir krito už borto. Tačiau istoriją rašo nugalėtojai. Vieni tokių – švedai „Amon Amarth“, per pastaruosius du dešimtmečius išgyvenę įvairių posūkių, bet pasiekę savąjį šlovės zenitą.

Skandinavų sunkiosios muzikos scenoje jie pasirodė praėjusio šimtmečio pabaigoje ir gana greitai įnešė naujų dramatinių pojūčių, propaguodami vikingų sagas, jas lydidami su žudančiais ritmais, rafinuotomis melodijomis ir įkvepiančiu maištu.

Nuo debiutinio albumo „Once Sent From The Golden Hall“ pasirodymo 1998-aisiais „Amon Amarth“ tvirtai ėmė viršų, grodami, kaip patys sako, „mąstantiems metalistams“ tiek Europoje, tiek Šiaurės Amerikoje. Sulig kiekvienu nauju sėkmingu albumu grupės reputacija augo, kaip ir jų didvyriškus himnus primenančių kūrinių arsenalas, vis stiprėjantis ir įgaunantis rimtesnį gylį.

Ko gero, jų braižą geriausiai atspindi 2008-aisiais gimusi ketaus klasika „Twilight Of The Thunder God“. Vokalistas Johanas Heggas, gitaristai Olavis Mikkonenas ir Johanas Söderbergas, būgnininkas Fredrikas Anderssonas ir bosistas Tedas Lundströmas suvokė atradę tobulą formulę, kaip perjungti aukštesnę pavarą ir sukurti himną, kuris tiesiog išsprogdintų viską aplink.

Poveikis buvo staigus, o jį dar labiau sustiprino albumai „Surtur Rising“ ir „Deceiver Of The Gods“. Tai užaugino grupei minias gerbėjų, siautusių per gyvus „Amon Amarth“ pasirodymus visame pasaulyje.

« Back to the calendar

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.