BLACK COUNTRY COMMUNION: trečiojo albumo įrašai – birželį

BLACK COUNTRY COMMUNION – anglų-amerikiečių roko supergrupė, kurios gretose susibūrė bosistas ir vokalistas Glenn Hughes (DEEP PURPLE, TRAPEZE, BLACK SABBATH), bliuzo/roko gitaristas ir vokalistas Joe Bonamassa, būgnininkas Jason Bonham (LED ZEPPELIN) ir klavišininkas Derek Sherinian (DREAM THEATER) – birželį žada užsidaryti studijoje, kad pradėtų trečiojo albumo, kurio pasirodymas planuojamas 2012-ųjų pabaigoje, įrašus.

Nesename interviu Artisan News Hughes taip apibūdino BLACK COUNTRY COMMUNION muzikinę evoliuciją: „Įrašėme du sėkmės susilaukusius albumus. Ir jau yra išleistas mūsų koncertinis DVD. Mums labai patinka muzikinis mūsų progresas. Taigi, turime savo kryptį, kurios ir laikomės.“

Apie būsimąjį BLACK COUNTRY COMMUNION CD Hughes pasakė: „Tai tarsi tęsinys… Bus kiek niūriau, nes dabar rašau tekstus, kurie yra kiek niūrūs. Jame bus dramatiškų momentų — man patinka drama muzikoje. taigi rašomos dainos yra tęsinys [pirmojo ir antrojo albumų].“

BLACK COUNTRY COMMUNION išleido pirmąjį koncertinį DVD „Live Over Europe“ 2011-ųjų. spalį. Šis dvigubas diskas buvo nufilmuotas, naudojant 14-a HD kamerų ir 5.1 Surround Sound garsu grupės debiutinio turo 2011 metų vasarą metu. Tris naktis grodami sausakimšose salėse Vokietojos miestuose – Hamburge, Miunchene ir Berlyne – jie įrašė 18-a populiariausių dainų (17 originalių ir vieną koverį) iš abiejų BLACK COUNTRY COMMUNION albumų — 2010-ųjų debiuto ir 2011-ųjų „2“.

BLACK COUNTRY COMMUNION šaknys gilios:  2009-ųjų lapkritį prodiuseris Kevin Shirley pamatė bendrą Hughes ir Bonamassa pasirodymą Guitar Center‘s King of the Blues renginyje. Shirley pasamdė Bonham ir Sherinian projektui, kuris pavadintas pramoninio rajono, kuriame ir užaugo tiek Hughes, tiek Bonham vardu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.